پنجشنبه 31 خرداد 1397 - 5:38
پربازديدترين اخبار از استان
مركزي
  • هيچ خبري موجود نيست

حجت الاسلام قربانپور:

قرآن کتاب زندگي است و مهارتهاي زندگي را بايد از قرآن آموخت

مدير کل تبليغات اسلامي استان مرکزي در کارگاه آموزشي قرآن و مهارت هاي زندگي شهرستان دليجان گفت:قرآن کتاب زندگي است و مهارتهاي زندگي را بايد از قرآن آموخت.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي استان مرکزي ،حجت الاسلام صفر قربانپور در کارگاه آموزشي قرآن و مهارت هاي زندگي که در دارالقرآن الکريم معراج اداره تبليغات اسلامي شهرستان دليجان برگزار شد افزود:قرآن شفاي سودمند و داروي پربرکت و نگهبان کسي است که به آن تمسک بجويد و قرآن نجات بخش کسي است که از آن پيروي کند.

وي اظهارکرد:روخواني و روانخواني و تجويد و قرائت قرآن بسيار خوب است اما آنچه لازم است بايد قرآن را در متن زندگي خود بياوريم و مهارت هاي زندگي را بايد از قرآن آموخت.

قربانپور تصريح کرذ:اصحاب قرآني ما تلاش کنند آنچه را از قرآن مي آموزند در زندگي خود پياده کنند چون قرآن داروي شفابخش در همه زمان هاست.

مدير کل تبليغات اسلامي استان مرکزي ابراز داشت:رسالت ما در سازمان تبليغات اسلامي در امور ديني است فلذا سعي و تلاش ما آن است که جوانان را جذب امور ديني و قرآني کنيم ٰو دشمنان انقلاب اسلامي ما با تهاجمات فرهنگي و جنگ نرم تلاش دارند که فرزندان ما را از قرآن و مسائل ديني جدا کنند ،لذا بايد توسعه امور قرآني بيشتر انجام گيرد تا خانواده ها در برابر آسيب هاي دشمنان نظام مقدس جمهوري اسلامي واکسينه شوند و اين حاصل نمي شود مگر با همکاري دستگاه هاي فرهنگي و همدلي اصحاب قرآني و خيرين علاقمند به قرآنٰ.

وي در پايان از خيرين ساخت مجتمع دارالقرآن تقدير و تشکر به عمل آوردند.

گفتني است،اين کارگاه آموزشي در روز پنج شنبه 11 مهر سال جاري در مجتمع دارالقرآن الکريم معراج اداره تبليغات اسلامي شهرستان دليجان برگزار شد.

شنبه 13 مهر 1392 - 13:50
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری