چهارشنبه 28 آذر 1397 - 19:13
پربازديدترين اخبار از استان
گلستان
  • هيچ خبري موجود نيست

بازديد از كلاس آموزش حفظ جزء 30 قرآن كريم ويژه كاركنان و خانواده ناجا در شهرستان كردكوي

رئيس اداره تبليغات اسلامي كردكوي،از كلاس آموزش حفظ جزء 30 قرآن كريم ويژه كاركنان و خانواده ناجا دراين شهرستان بازديد كرد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل تبليغات اسلامي استان گلستان،حجت الاسلام غلامحسين محمودي رئيس اداره تبليغات اسلامي شهرستان كردكوي،ازكلاس آموزش حفظ جزء 30 قرآن كريم ويژه كاركنان و خانواده ناجا كه در نمازخانه نيروي انتظامي اين شهرستان برگزار شد،بازديد به عمل آورد.

بشري عبدالهي مسئول كانون قرآن اداره تبليغات اسلامي كردكوي با اعلام اين خبر افزود: کلاس آموزش حفظ جزء 30 قرآن کريم با تدريس حسن عارف مسئول مؤسسه قرآني هدايت و از اساتيد قرآني كردكوي روزهاي سه شنبه هر هفته با شرکت 20 نفر از کارکنان و خانواده ناجا برگزار مي شود.

غلامحسين محمودي دراين بازديد ضمن اشاره به اهميت مفاهيم قرآني و توجه به ترجمه و معاني آيات از حافظان خواست تا علاوه بر حفظ قرآن کريم به معنا و مفاهيم آن توجه ويژه داشته باشند زيرا حافظي که قرآن را حفظ مي کند و به معنا و مفاهيم آن توجه نمي کند مانند نابينايي است که چراغي در دست دارد و خود از آن بهره نمي برد.

وي در ادامه ضمن اشاره به جايگاه قرآن و نقش آن در زندگي مردم،به بيان سخناني در باب تعليم و تعلم قرآن کريم پرداخت وبا تأکيد براهميت ويژه به بحث حفظ قرآن کريم خواستار برگزاري کلاس هاي متوالي براي علاقه مندان و حافظان به امر حفظ قرآن کريم شد.

گفتني است اين بازديد شنبه 13 مهر 92 انجام شد.

شنبه 13 مهر 1392 - 12:16
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری