جمعه 15 فروردين 1399 - 11:19
پربازديدترين اخبار از استان
اردبيل
  • هيچ خبري موجود نيست

نيروي انتظامي بازوي تواناي نظام اسلامي در برقراري امنيت و آرامش است

رئيس اداره تبليغات اسلامي بيله سوار در نشست با مسئول عقيدتي سياسي اين شهرستان گفت: نيروي انتظامي بازوي تواناي نظام اسلامي در برقراري امنيت و آرامش است.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي اردبيل، حجت الاسلام شامل رحيم پور در اين نشست نيروي انتظامي را مجموعه اي ارزشمند و اخلاق مدار در جامعه اسلامي دانست گفت: ارتباط اين مجموعه با نهادهاي مذهبي باعث رشد و تعالي پرسنل است.

وي افزود: نيروي انتظامي امروز بازوي توانا در برقراري امنيت استو در همين راستا نيز در برپايي مراسمات ديني و مذهبي با اداره تبليغات اسلامي تعامل و همکاري خوبي دارند.

وي در ادامه خاطر نشان کرد: سلامت اداري و عقيدتي اين نيروي فعال و برقرار کننده آرامش و امنيت مردم بر دوش نهاد عقيدتي سياسي است و اميدوارم که با تلاش و جديت اين امر محقق شود.

در ادامه حجت الاسلام عظيم اسدي رئيس عقيدتي سياسي نيروي انتظامي بيله سوار از روند مطلوب اجراي فعاليتهاي فرهنگي و قرآني اداره تبليغات اسلامي بيله سوار ابراز خرسندي كرد و خاطر نشان کرد: خوشبختانه نيروي انتظامي با امکانات و ابزار هاي جديد و برنامه ريزي هاي خوب در راستاي خدمت صادقانه و ايجاد امنيت پايدار و احترام به حقوق شهروندان گام هاي مثبتي را برداشته است.

شنبه 13 مهر 1392 - 11:41
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری