دوشنبه 7 خرداد 1397 - 2:15
پربازديدترين اخبار از استان
كرمانشاه
  • هيچ خبري موجود نيست

روحانيون درخط مقدم جبهه ديني و فرهنگي کشور

رئيس اداره تبليغات اسلامي سرپل‌ذهاب گفت: روحانيون درخط مقدم جبهه ديني و فرهنگي کشور هستند.

به گزارش روابط‌عمومي ‌اداره‌كل ‌تبليغات ‌اسلامي ‌كرمانشاه،حجت‌الاسلام محمدمهدي مرادي رئيس اداره تبليغات اسلامي سرپل ذهاب11مهر 92ضمن اشاره به موضوع مهم تبليغ،وظيفه يک مبلغ يا مبلغه را در قبال مردم بسيار مهم دانست و افزود:امروزه با توجه به پيشرفت جامعه و گسترش انحرافات از طريق رسانه‌هاي دشمن وظيفه مبلغان دين بيش از پيش مهم و حساس‌تر است چرا که خط مقدم جبهه ديني و فرهنگي کشور جامعه مذهبيون و در رٱس آن مبلغان دين هستند.

وي تصريح کرد:نبايد اجازه دهيم که جايگاه والاي منبر و سخنراني به دست نااهلان بيفتد و يک مبلغ بايد با شجاعت و درايت کامل به سخنراني و دعوت مردم به تقواي الهي و دين مبين اسلام بپردازد چراکه جاي روحاني بالاي منبر و و ظيفه‌ي او موعظه و دعوت کردن مردم به خوبي‌هاست.

مرادي تاکيد کرد:متاسفانه برخي از نااهلان اين جمله غلط را که مي‌گويد عقل به تنهايي خود يک مرجع تقليد است عنوان مي‌کنند که اين خود يک انحراف است.

وي در پايان عنوان کرد:بي شک خدا قوه تعقل و تفکر را براي تشخيص خوب از بد به آدمي داده است اما اگر عقل مي‌تواند مرجع تقليد باشد چرا124هزار پيامبر براي هدايت بشر آفريد لذا نتيجه مي‌گيريم علما داراي علمي هستند که مي‌تواند به بشر جهت رسيدن به خدا کمک کند.

شنبه 13 مهر 1392 - 9:12
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری