يكشنبه 3 شهريور 1398 - 12:9
پربازديدترين اخبار از استان
گيلان
  • هيچ خبري موجود نيست

برگزاري جلسه هماهنگي جشن ملي کودک در بندرانزلي

کارشناس امورفرهنگي اداره تبليغات اسلامي بندرانزلي از برگزاري جلسه هماهنگي جشن ملي کودک با حضور رئيس اداره تبليغات اسلامي در اين شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي گيلان، مسيب قاسمزاد، کارشناس امورفرهنگي اداره تبليغات اسلامي بندر انزلي10 مهر 92 با اعلام اين خبر گفت: جلسه هماهنگي برگزاري جشن هفته ملي کودک با حضور معاون فرماندار و مسئولان اداره ها در محل فرمانداري اين شهرستان تشکيل شد.

وي ضمن اشاره به تغيير روزجهاني کودک به هفته ملي کودک خاطرنشان کرد: هفته ملي کودک بهانه اي است که بزرگترها قدمي به دنياي کودکان بگذارند و خوشحاليم و افتخار مي‌کنيم که پيرو آييني هستيم که پيامبر گرامي اسلام(ص) مي‌فرمايد: «به کودکان محبت کنيد و به آنان عشق بورزيد».

در اين جلسه سيد رضا حسيني معاون فرماندار بندر انزلي ضمن تاکيد بر تلاش و همکاري تمامي اداره ها در راستاي برگزاري با شکوه برنامه هاي روزپانزدهم مهرماه عنوان کرد: توجه جدي به کودکان و تلاش در راستاي احياي ارزش هاي اسلامي،ايراني و تقويت معارف و آموزش هايي ديني پرورش هايي اخلاقي ،تعهد،حق طلبي را از جمله مؤلفه هايي دانست که از همان ابتداي تکوين رشد و دوران کودکي بايد انجام گيرد.

حسيني با تأكيد بر همکاري در راستاي برگزاري اين جشن تصريح كرد: بايد برنامه ها با کمک و مشارکت کودکان و به منظور هويت بخشي به آنها انجام شود و جنبه هاي هدايت‌گر و آموزنده را به کودکان انتقال دهد.

گفتني است، جشن ملي کودک 15 مهر ماه 92 با حضور بيش از300 خردسال زير 10 سال در مجتمع فرهنگي اداره ارشاد بندرانزلي برگزار مي شود.

شنبه 13 مهر 1392 - 8:56
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری