سه‌شنبه 8 مهر 1399 - 9:0
پربازديدترين اخبار از استان
زنجان
  • هيچ خبري موجود نيست

کتاب چهل حديت با موضوع قرآن و عترت در زنجان چاپ مي شود

معاون فرهنگسراي قرآن و عترت اداره کل تبليغات اسلامي استان زنجان گفت: به زودي کتاب چهل حديث با موضوع قرآن و عترت در استان چاپ و توزيع مي شود.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي زنجان، عليرضا رحماني 10 مهر ماه اظهار داشت: فرهنگسراي قرآن و عترت در راستاي ساماندهي به فعاليت هاي قرآني و آموزش جوانان و نوجوانان در استان زنجان فعاليت مي کند.

وي به برنامه هاي مختلف در طول سال اشاره کرد و گفت: کلاس هاي ترم پاييز در سه زمينه قرآني - ديني، فرهنگي و علمي تشکيل مي شود.

به گفته رحماني کلاس هاي قرآني در رشته هاي قرائت، صوت و لحن، روخواني و روانخواني و تجويد با استقبال گسترده جوانان و نوجوانان تشکيل مي شود.

وي از اعطاي گواهي پايان دوره به شرکت کنندگان در اين دوره ها خبر داد و خاطرنشان ساخت: در بخش هاي هنري نيز کلاس هاي خوشنويسي، نقاشي و سفالگري و در رشته هاي علمي نيز دوره هاي نجوم و رايانه تشکيل مي شود.

معاون فرهنگسراي قرآن و عترت استان زنجان به ديگر فعاليت هاي اين نهاد اشاره کرد و يادآور شد: کتاب چهل حديث با موضوع قرآن و عترت کاري از اين فرهنگسراست که به زودي چاپ و منتشر مي شود.

وي به کتاب چهل حديث تمثيلي نيز در کنار اين کتاب اشاره کرد و گفت: اين کتاب نيز با درج تصاويري از آيات و احاديث مرتبط به مخاطب در درک پيام هاي قرآني کمک خواهد کرد.

اين مقام مسئول با اشاره به اينکه احاديث مربوط به اين کتاب ها جمع آوري شده است، ادامه داد: اين کتاب در قالب مسابقه در بين علاقمندان به صورت رايگان توزيع خواهد شد.

شنبه 13 مهر 1392 - 8:53
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری