يكشنبه 6 بهمن 1398 - 15:55
پربازديدترين اخبار از استان
گيلان
  • هيچ خبري موجود نيست

برگزاري مراسم معارفه روحاني مستقر روستاي پيرکوه شهرستان سياهکل

مراسم توديع حجت الاسلام حسين عزيزي و معارفه حجت الاسلام قنبرنژاد روحاني مستقر روستاي پيرکوه با حضور رئيس اداره تبليغات اسلامي لاهيجان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي گيلان ، در اين مراسم که مسئولين بخش ديلمان و از توابع شهرستان سياهکل حضور داشتند ، حجت الاسلام سيد رحمت کيائي اظهار کرد : مردم روستاي پيرکوه بايد از تمام ظرفيت هاي لازم استفاده کرده و همکاري بيشتري را با روحاني مستقر جديد داشته باشند.

رئيس اداره تبليغات اسلامي لاهيجان ضمن تشکر و قدرداني از زحمات حجت الاسلام حسين عزيزي تصريح کرد : روستاي پيرکوه مديون زحمات فرهنگي و قرآني حجت الاسلام عزيزي است با توجه به صعب العبور و دور بودن اين روستا از شهر و سرما و کمبود امکانات و برفي بودن مسير، اما ايشان توانست در تمام عرصه هاي اجتماعي و فرهنگي و قرآني موفق باشد.

وي در پايان، حجت الاسلام قنبرنژاد را به عنوان روحاني مستقر روستاي پيرکوه معرفي و خواستار همکاري بيشتر مسئولين محلي با وي شدند.

سپس حجت الاسلام حسين عزيزي گزارشي از فعاليت هاي قرآني و فرهنگي انجام شده در آن روستا را بيان و حجت الاسلام قنبرنژاد نيز درخصوص برنامه هاي فرهنگي و قرآني خود مطالبي را ايراد کرد.

گفتني است، اين مراسم 10 مهر 92 در مسجد روستاي پيرکوه برگزار و در پايان از سوي اداره تبليغات اسلامي شهرستان لاهيجان به حجت الاسلام عزيزي هديه اي به رسم ياد بود اهداء شد.

پنجشنبه 11 مهر 1392 - 10:47
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری