دوشنبه 31 ارديبهشت 1397 - 3:43
پربازديدترين اخبار از استان
اردبيل
  • هيچ خبري موجود نيست

سبک زندگي خانواده هاي معظم شهداء الگوي عيني براي مردم است

رئيس اداره تبليغات اسلامي شهرستان گرمي در جلسه شوراي ترويج فرهنگ ايثار و شهادت بر تبيين سبک زندگي خانواده هاي معظم شهداء تاکيد کرد و رفتار و کردار آنان را الگوي عيني براي مردم عنوان کرد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي اردبيل، حجت الاسلام سيد جعفر موسوي در جلسه شوراي ترويج فرهنگ ايثار و شهادت گفت: با توجه به فضاي خاص جهان امروز، ترويج فرهنگ ايثار و شهادت مي تواند تهديدات حاصل از جهاني شدن را به فرصتي مناسب تبديل کند به طوري که با احياء اين ارزش اسلامي پايه هاي فرهنگي جامعه در مقابل هجمه هاي فرهنگي و سياسي دشمنان براي هميشه بيمه مي شود.

وي در ادامه حفظ آثار بر جاي مانده از شهداء را در معرفي فرهنگ ايثار و شهادت براي نسل جوان بسيار مهم دانسته و تصريح کرد: تبيين سبک زندگي خانواده معظم شهداء به عنوان الگوي عيني براي مردم، بسيار تاثير گذار خواهد بود ، چرا که شهداء درس ايثار و شهادت را در دامن خانواده هايي آموخته اند که مايه افتخار جامعه اسلامي هستند.

رئيس اداره تبليغات اسلامي گرمي افزود: اداره تبليغات اسلامي در راستاي ترويج فرهنگ ايثار و شهادت، ضمن ديدار با خانواده هاي معظم شهداء و تبيين فرهنگ ايثار و شهادت در منابر و مجالس، در نظر دارد در صورت مساعدت مسئولين، يادواره شهداي روحاني شهرستان گرمي را نيز برگزار کند.

چهارشنبه 10 مهر 1392 - 14:48
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری