جمعه 31 فروردين 1397 - 21:7
پربازديدترين اخبار از استان
تهران
  • هيچ خبري موجود نيست

آغاز به کار ستاد برگزاري ويژه برنامه محرم هيئت الرضا

ستاد برگزاري ويژه برنامه محرم هيئت الرضا موسسه نور معرفت از تشكلهاي شاخص جبهه فرهنگي انقلاب و وابسته به معاونت امور فرهنگي و تبليغ سازمان تبليغات اسلامي آغاز به كار كرد.

به گزارش روابط عمومي سازمان تبليغات اسلامي، با نزديک شدن به ايام عزا و ماتم شهادت حضرت سيد الشهدا(ع) و ياران باوفايش کوچه ها و خيابان ها رخت سياه عزا به تن مي کنند. به همين مناسبت ستاد برگزاري ويژه برنامه محــرم الحرام 1392 هيئت الرضا (ع) آغاز به کار کرد که تا کنون 3 جلسه با اعضاي ستاد برگزار شده است.

جلسه اي که اعضاي اين ستاد در موسسه فرهنگي ديني نورمعرفت تشکيل دادند واحدهاي هاي مختلف مورد نياز براي برگزاري اين ويژه برنامه تعريف و همچنين وظايف اين واحدها مشخص کردند و مسئولين آنها انتخاب گرديدند .

اين مراسم محفلي براي اجتماع بزرگ جوانان و امت حزب الله کرج و بزرگترين و باشکوه ترين مراسم عزاداري در استان البرز است که طبق روال سالهاي گذشته از شب اول تا دهم محرم الحرام در مصلي بزرگ کرج برگزار مي شود.

شايان ذکر است اين مراسم معنوي هر ساله با استقبال پرشور جوانان و دوستداران خاندان عصمت و طهارت روبروست و در چند سال اخير با شکوه ترين برنامه عزاداري محرم در استان البرز بوده است.

در اين محفل با صفا و نوراني بطور ميانگين هر شب بيش از 15هـــزار نفر شرکت مي کنند

حجت الاسلام بهرامي مسئول اين ويژه برنامه و مدير اين ستاد ضمن تشريح برخي جزئيات اين برنامه افزود : "رويکرد اصلي اين برنامه در سال جاري جذب حداکثري ، بالا بردن کيفيت برنامه و افزايش پوشش خبري و رسانه اي اين ويژه برنامه است که با افزايش کيفيت اين برنامه سعي در تحقق اين مهم داريم ."

چهارشنبه 10 مهر 1392 - 14:16
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری