يكشنبه 3 شهريور 1398 - 7:31
پربازديدترين اخبار از استان
كرمان
  • هيچ خبري موجود نيست

برگزاري جلسه هماهنگي جشن ملي کودک در بافت

کارشناس امورفرهنگي اداره تبليغات اسلامي بافت ازبرگزاري جلسه هماهنگي جشن هفته ملي کودک دراين شهرستان خبرداد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي کرمان،جوادزماني رادبااعلام اين خبرافزود:جلسه هماهنگي برگزاري جشن هفته ملي کودک با حضور معاون فرماندارو مسئولان اداره ها در محل فرمانداري بافت تشکيل شد.

زماني رادضمن اشاره به تغيير روزجهاني کودک به هفته ملي کودک خاطرنشان کرد: هفته ملي کودک بهانه اي است که بزرگترها قدمي به دنياي کودکان بگذارند و خوشحاليم و افتخار مي‌کنيم که پيرو آييني هستيم که پيامبر گرامي اسلام(ص) مي‌فرمايد: به کودکان محبت کنيد و به آنان عشق بورزيد.

در اين جلسه سيدرضاحسيني نژاد معاون فرماندار بافت ضمن تاکيد بر تلاش وهمکاري تمامي اداره ها در راستاي برگزاري با شکوه برنامه هاي روزپانزدهم مهرماه گفت:توجه جدي به کودکان وتلاش در راستاي احياي ارزشهاي اسلامي،ايراني وتقويت معارف وآموزش هايي ديني  پرورش هايي اخلاقي ،تعهد،حق طلبي را از جمله مؤلفه هايي دانست که از همان ابتداي تکوين رشد ودوران کودکي بايد انجام گيرد.

حسيني نژاد با تأكيد بر همکاري در راستاي برگزاري اين جشن تصريح كرد: بايد برنامه ها با کمک و مشارکت کودکان و به منظور هويت بخشي به آنها انجام شود و جنبه هاي هدايت‌گر و آموزنده را به کودکان انتقال دهد.

گفتني است، جشن ملي کودک 15مهرماه باحضوراستاندار،مديران کل اداره هاي استان، مسئولان شهرستاني با حضوربيش از1000نفرازخردسالان زير7سال درپارک شهربافت برگزارمي شود.

چهارشنبه 10 مهر 1392 - 12:16
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری