شنبه 2 تير 1397 - 8:46
پربازديدترين اخبار از استان
كرمانشاه
  • هيچ خبري موجود نيست

قرآن كتاب زندگي ساز و هدايتگر

رئيس اداره تبليغات اسلامي دالاهو گفت: فراگير شدن فرهنگ قرآني در جامعه، قرآن آموزي و تدبر در مفاهيم قرآن، نسل جوان جامعه را از هر گزندي مصون مي‌کند.

به گزارش روابط‌عمومي‌اداره‌كل‌تبليغات‌اسلامي‌كرمانشاه، حجت‌الاسلام سيدجوادموسوي رئيس اداره تبليغات اسلامي دالاهودرديدارباجمعي ازفعالان قرآني اين شهرستان اظهارداشت:دين مبين اسلام بر پايه يك سلسله قواعد و قوانين اخلاقي و عملي استوار است كه تمامي آنها ريشه در قرآن كريم دارد. قانون‌نامه‌اي كه تاكنون و تا پايان دنيا نه كسي همانندش را آورده و نه توان خلقش را دارد؛ كتابي كه به فرموده خداوند‌ هستي هدايت‌گري تواناست و هر ره‌گم كرده‌اي كه به دستورات و فرامينش عمل كند از ظلمت رهايي مي‌يابد و رستگار مي‌شود.

وي تاکيد کرد: گسترش و فعال کردن کانون‌ها و مراکز قرآني جامعه را بيمه خواهد کرد.

موسوي بااشاره به راهكارهاي تشويقي براي ترويج فرهنگ قرآن در جامعه گفت: با وجودي كه كشور ايران اسلامي در زمينه قرائت قرآن در ميان كشورهاي اسلامي جايگاه برجسته‌اي را داراست اما در زمينه حفظ قرآن از جايگاهي كه مناسب شأن آن باشد برخوردار نيست. اگر چه مقام معظم رهبري چند سال قبل بر تربيت دو ميليون حافظ قرآن در كشور تأكيد داشتند اما متاسفانه سياست‌هاي تشويقي قطره چكاني مانع از تحقق اين خواسته مقام عظماي ولايت مي شود.

گفتني است،اين ديدار8مهر92 دراداره تبليغات اسلامي دالاهو برگزارشد.

چهارشنبه 10 مهر 1392 - 11:43
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری