دوشنبه 7 خرداد 1397 - 0:18
پربازديدترين اخبار از استان
گلستان
  • هيچ خبري موجود نيست

برگزاري جلسه آموزش خانواده با موضوع سبک زندگي اسلامي در شهرستان کردکوي

جلسه آموزش خانواده موضوع سبک زندگي اسلامي در فاطميه کردکوي به همت اداره تبليغات اسلامي برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي استان گلستان،به همت اداره تبليغات اسلامي کردکوي و مدرسه غير انتفاعي رستگاران ،جلسه آموزش خانواده با موضوع سبک زندگي اسلامي با هدف دستيابي به راهکارهاي مناسب در خصوص گسترش اين سبک در بين خانواده ها با حضور اولياء و مربيان دانش آموزان در فاطميه شهرستان کردکوي برگزار شد.

حجت الاسلام مهدي تقي پور رئيس مدارس غيرانتفاعي رستگاران گلستان در اين جلسه با استناد به منابع ديني درباره اهميت و جايگاه سبک زندگي اسلامي و پيروي از سيره اهل بيت(ع) مباحثي را مطرح و گفت: در سبک زندگي اسلامي، کسب روزي حلال يک اصل است و بايد از مباحث فقهي در مسائل اقتصادي بهره گرفت.

وي در ادامه با بيان اينکه رشد جمعيت کشور به سمت نزولي حرکت مي‌کند،به ارتقا تحکيم و تعالي خانواده با نهادينه کردن سبک زندگي اسلامي و ايراني اشاره کرد و گفت:سبک زندگي کنوني،مخلوطي از فرهنگ هاي مختلف است و اين نوع سبک تهديد کننده و نگران‌کننده است و بايد با برگزاري برنامه‌هاي فرهنگي در بين خانواده‌ها اين مشکل را برطرف کرد.

حجت الاسلام تقي پور در خاتمه با اشاره به جنگ نرم دشمن در خصوص آگاهي اولياء محترم در مقابله با هجمه هاي دشمنان جهت تغيير مدل زندگي اسلامي و جذب و گرايش جوانان به سمت مدل غربي و به تباهي کشيدن عزيزانمان جوانان بيان کرد.

گفتني است، اين جلسه دوشنبه 8 مهر 92 برگزار شد.

چهارشنبه 10 مهر 1392 - 10:27
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری