شنبه 5 خرداد 1397 - 10:45
پربازديدترين اخبار از استان
قم
  • هيچ خبري موجود نيست

مدير مجتمع فرهنگي نور قم خبر داد:

برگزاري دوره‌هاي گفتمان ديني خانواده در مناطق محروم قم

مدير مجتمع فرهنگي تبليغي نور قم از برگزاري دوره‌هاي گفتمان ديني خانواده در منطقه محروم نيروگاه قم خبر داد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي استان قم، حجت‌الاسلام عبدالعلي غلامي با اشاره به برگزاري دوره‌هاي آموزشي و فرهنگي در مجتمع فرهنگي نور اظهار کرد: مجتمع فرهنگي نور بر اساس منويات مقام معظم رهبري اقدام به برگزاري اين دوره‌ها براي گروه‌هاي سني مختلف کرده است.

وي با اشاره به برگزاري دوره‌هاي تربيت ديني کودک با حضور حجت‌الاسلام تراشيون گفت: علاقه‌مندان از 15 تا 30 مهر فرصت دارند براي ثبت‌نام در اين دوره اقدام کنند.

وي يادآور شد: علاقه‌مندان براي هماهنگي به منظور شرکت در اين دوره و کسب اطلاعات بيشتر مي‌توانند با شماره 38840115 ـ0251 تماس بگيرند.

حجت‌الاسلام غلامي عنوان کرد: افراد براي شرکت در اين دوره بايد مشخصات خود در قالب نام، نام خانوادگي و سن همراه با عدد 20 را به سامانه پيامکي مجتمع به شماره 3000856110 ارسال کنند.

وي با اشاره به سخني از مقام معظم رهبري گفت: ايشان در فرازي از سخنان خود فرمودند مسئله مادري، همسري، خانه و خانواده از مسائل مهم و ضروري است بنابراين مجتمع نور اقدام به برگزاري دوره‌هايي بر همين مبنا کرده است.

مدير مجتمع فرهنگي نور اظهار کرد: اين دوره‌ها با توجه به ناهنجاري‌هاي رفتاري و بزه‌هاي اجتماعي به همت معاونت فرهنگي مجتمع فرهنگي نور با حضور استادان برجسته کشوري برگزار مي‌شود.

چهارشنبه 10 مهر 1392 - 10:26
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری