سه‌شنبه 29 خرداد 1397 - 5:40
پربازديدترين اخبار از استان
كردستان
  • هيچ خبري موجود نيست

حجت الاسلام علي محسن منتشلو:

بهترين راه مقابله با تهاجم فرهنگي صميميت در خانواده‌ها است

رييس اداره تبليغات اسلامي سنندج وجود صميميت در خانواده‌ها را بهترين راه مقابله با تهاجم فرهنگي خواند.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي استان کردستان، حجت‌الاسلام علي محسن منتشلو در گفت‌وگويي وجود صميميت در خانواده‌ها را بهترين راه مقابله با تهاجم فرهنگي خواند.

حجت‌الاسلام منتشلو در ادامه به آسيب‌هاي امروز اجتماعي پرداخت و عنوان کرد: متأسفانه امروز شاهد تهديد جدي آسيب‌هاي اجتماعي در جامعه هستيم و اگر هوشياري کافي را در اين زمينه نداشته باشيم يا اينکه از فرزندان خود غافل شويم بايد منتظر عواقب بد آن باشيم.

وي به وسايل ارتباط جمعي اشاره کرد و افزود: رايانه، موبايل و ماهواره امروز جوانان ما را تهديد مي‌کند و اگر در مسير درست استفاده نشود جوان و خانواده را به خطر مي‌اندازد.

رييس اداره تبليغات اسلامي سنندج در تأکيد به خانواده‌ها گفت: سيستم رايانه‌اي نبايد در محل خلوت منزل قرار گيرند و بايد پدر و مادر به اين سيستم نظارت داشته باشند.

اين مقام مسئول يادآور شد: از سوي ديگر تلفن‌هاي همراه نيز امروز در معرض آسيب‌ها و تهديدها قرار دارند که نبايد اسرار خانوادگي را در آنها قرار داد.

منتشلو تأکيد کرد: ماهواره‌ها نيز با برنامه‌هاي نامناسب خود جامعه را تهديد مي‌کنند که نسبت به اين مهم نيز بايد توجه کافي و وافي را داشت.

وي تهاجم فرهنگي دشمن را قوي خواند و عنوان کرد: خانواده‌ها بايد علاوه بر کنترل وسايل مجازي فرزندان، زمان ورود و خروج فرزندان از خانه و دوستان آنها را نظارت کنند.

رييس اداره تبليغات اسلامي سنندج مهم‌ترين راه نظارت و کنترل فرزندان را صميمي بودن خانواده با فرزند عنوان کرد و افزود: والدين بايد بهترين دوست فرزند خود باشند و اگر اين طور باشد فرزندان سالم و پرنشاط با آينده‌اي روشن خواهد بود.

چهارشنبه 10 مهر 1392 - 10:20
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری