جمعه 31 فروردين 1397 - 7:26
پربازديدترين اخبار از استان
كرمانشاه
  • هيچ خبري موجود نيست

تکريم خانواده‌هاي معظم شهداء ارج نهادن به مقام شهيدان است

رئيس اداره تبليغات اسلامي سرپل‌ذهاب با حضور در منزل شهيد تراديده و ديدار با والدين اين شهيد بزرگوار گفت: تکريم خانواده‌هاي معظم شهداء ارج نهادن به مقام شهيدان است.

به گزارش روابط‌عمومي ‌اداره‌كل ‌تبليغات ‌اسلامي ‌كرمانشاه،حجت‌الاسلام مرادي رئيس اداره تبليغات اسلامي سرپل‌ذهاب ضمن بيان مطلب فوق ،عنوان کرد:بي‌شک هيچ چيزي در دنيا براي پدر و مادر به سعادت و خوشبختي فرزند نمي‌شود و والدين هميشه آرزو دارند که تا دم مرگ فرزندانشان را در کنارخود ببينند.

وي تصريح کرد:در سرزمين ما چه بسيار پدران و مادراني هستند که فرزندانشان را در راه دفاع از اسلام و قرآن در دوران طلايي انقلاب اسلامي و جنگ تحميلي از دست دادند با اين حال خدا را شاکرند و شهادت فرزنداشان را افتخار مي‌دانند که همين طور هم است.

مرادي ادامه داد:تکريم خانواده شهيدان احترام و ارزش بخشيدن به مقام شهداء است لذا از جايي که ارج نهادن به مقام والاي شهداء عبادت است تکريم خانواده‌هاي معظم آنان هم عبادت است.

مرادي در پايان بيان داشت:والدين شهداء بدانند که در روز قيامت مورد شفاعت فرزندان شهيدشان قرار مي‌گيرند که اين مهم را نمي‌توان با چيزي مقايسه کرد.

گفتني است،اين بازديد8مهر92 انجام شد.

سه‌شنبه 9 مهر 1392 - 13:39
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری