جمعه 4 خرداد 1397 - 17:4
پربازديدترين اخبار از استان
اردبيل
  • هيچ خبري موجود نيست

آموزش و پرورش بستر مناسبت براي اجراي طرح هاي فرهنگي، تبليغي در بين جوانان است

رئيس اداره تبليغات اسلامي بيله سوار گفت: آموزش و پرورش بستر مناسبت براي اجراي طرح هاي فرهنگي، تبليغي در بين جوانان است.

به گزارش رورابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي اردبيل، حجت الاسلام شامل رحيم پور در نشست با رئيس اداره آموزش و پرورش بيله سوار گفت: با ايجاد تعامل و همکاري هر چه بيشتر بين تبليغات اسلامي و آموزش و پرورش، اجراي فعاليت ها و برنامه هاي فرهنگي و ديني را در مدارس افزايش دهيم تا زمينه فکري و فرهنگي دانش آموزان را ارتقاء دهيم.

رئيس اداره تبليغات اسلامي بيله سوار افزود: اجراي برنامه گفتمان ديني در مدارس و محافل عمومي براي جوانان، بهترين راه براي پاسخ به سوالات آنان مي باشد.

حجت الاسلام رحيم پور نيز با اشاره به اهميت موضوع جوانان، آموزش پرورش را بستري مناسب براي فعاليت هاي فرهنگي دانست و براي همكاري و تعامل فرهنگي اعلام آمادگي کرد.

در ادامه رئيس آموزش و پرورش بيله سوار با تقدير و تشكر از همكاري تبليغات اسلامي اين شهرستان در سال گذشته خواستار تداوم اين ارتباط شد و افزود: با توجه به اينکه برخي از برنامه هاي تبليغات اسلامي در مدارس اجرا مي شود، بايستي راه هاي تعامل و همکاري گسترده اين ادارات و نحوه برگزاري طرح هاي فرهنگي از جمله گفتمان هاي ديني، برگزاري نماز جماعت در مدارس و پاسخ به سوالات ديني دانش آموزان مورد بررسي قرار گيرد.

گفتني است، در اين جلسه که در محل اداره تبليغات اسلامي بيله سوار برگزار شد، مقرر شد برنامه سالانه در خصوص همكاري با آموزش و پرورش تدوين شود.

سه‌شنبه 9 مهر 1392 - 11:53
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری