يكشنبه 6 بهمن 1398 - 16:1
پربازديدترين اخبار از استان
آذربايجان غربي
  • هيچ خبري موجود نيست

به همت روحاني مستقر:

مراسم غبارروبي و عطرافشاني مزار شهداي شهر بازرگان برگزار شد

روحاني مستقر اداره تبليغات اسلامي ماکو، از برگزاري مراسم غبارروبي و عطرافشاني مزار شهداي شهر بازرگان اين شهرستان به مناسبت هفته دفاع مقدس خبر داد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي استان آذربايجان غربي، حجت الاسلام مجتبي اصغري، روز پنجشنبه 4 مهر ماه سال جاري با اعلام اين خبر افزود: اين مراسم به مناسبت گراميداشت ياد و خاطره شهداي جنگ تحميلي در هفته دفاع مقدس با حضور جمعي از مسئولين و مديران ادارات، نهادها و ارگان هاي دولتي، روحانيون، فرماندهان نظامي، انتظامي و سپاهي، خانواده هاي معظم شهداء، جانبازان و اقشار مختلف مردم مومن و شهيدپرور بازرگان در محل گلزار شهداي اين شهر برگزار شد.

حجت الاسلام اصغري در اين مراسم اظهار داشت: عشق رزمندگان به ايثار و شهادت ‌طلبي باعث پيروزي لشکر اسلام در دوران هشت سال دفاع مقدس شد که همواره اين عشق در وجود آحاد مردم ايران اسلامي جاري است.

وي در ادامه با بيان اين مطلب كه اين مراسم با هدف تجديد ميثاق با شهداي هشت سال دفاع مقدس، يادآوري رشادت‌ها و دلاورمردي هاي شهداء و احيا فرهنگ شهادت طلبي و دشمن ستيزي در جامعه برگزار شده اظهار داشت: آسودگي و امنيت امروز ايران اسلامي مرهون رشادت‌ها و دلاوري‌‌هاي شهداء و رزمندگاني است که با نثار جان خود به همگان درس گذشت و فداکاري آموختند.

گفتني است، اين مراسم با غبارروبي و عطرافشاني مزار شهيدان و نثار گل و فاتحه بر ارواح طيبه آن عزيزان سفر کرده به پايان رسيد.

سه‌شنبه 9 مهر 1392 - 11:18
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری