شنبه 16 آذر 1398 - 13:5
پربازديدترين اخبار از استان
زنجان
  • هيچ خبري موجود نيست

سخنراني روحاني مستقر صائين قلعه در بين نماز گزاران

مسئول روابط عمومي اداره تبليغات اسلامي ابهر از سخنراني روحاني مستقر شهر صائين قلعه به مناسبت فرا رسيدن بيست و پنجم ذيقعده خبر داد .

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي زنجان، مسئول روابط عمومي اداره تبليغات اسلامي ابهر روز سه شنبه 9 مهرماه با اعلام اين خبر گفت : حجت الاسلام حسين رجبي، روحاني مستقر شهر صائين قلعه به مناسبت فرا رسيدن بيست و پنجم ذيقعده و پيرامون فضليت شب و روز دحوالارض در جمع نمازگزاران سخنراني کرد .

وي اظهار داشت : حجت الاسلام رجبي ضمن بيان فضليت و اعمال دحوالارض، پيرامون اينکه دحوالارض چيست و چه اتفاقي در شب آن اتفاق افتاد توضيحاتي را بيان داشته و افزود : روز بيست‏‌وپنجم روز دحو الارض است که يکى از آن چهار روزى است که در تمام سال به فضيلت روزه ممتاز است و روزه اين روز همانند روزه هفتاد سال است و اگرکسي نتوانسته از فيوضات شب قدر يهره مند شود مي تواند از اين شب فيض ببرد.

وي در ادامه تصريح کرد : بيست و پنجم ذيقعده مناسبت هاي مختلفي دارد و از جمله شب دحوالارض، شب ميلاد حضرت ابراهيم (ع)، شب ميلاد حضرت عيسي (ع) و شبي است که حضرت پيامبر (ص) براي حجه الوداع خروج مي کند و يک اتفاق ديگر که آنهم بحث قيام حضرت مهدي (عج) است چرا که در روايتي داريم، در اين روز حضرت قائم (عج) قيام خواهد کرد .

سه‌شنبه 9 مهر 1392 - 9:29
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری