دوشنبه 28 مرداد 1398 - 0:2
پربازديدترين اخبار از استان
خراسان جنوبي
  • هيچ خبري موجود نيست

اجراي برنامه‌ «روز کودک و نيايش» توسط اداره تبليغات اسلامي بشرويه

بر اساس مصوبه جلسه برنامه ريزي و هماهنگي ستاد هفته ملي کودک، اجراي ويژه برنامه‌ «روز کودک و نيايش» به اداره تبليغات اسلامي شهرستان بشرويه واگذار شد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل تبليغات اسلامي خراسان جنوبي، به نقل از عباس خاکشور رابط خبري شهرستان بشرويه، برنامه‌هاي هفته ملي کودک از تاريخ 15 تا 21 مهرماه با شعار «زنده باد کودکي، زنده باد زندگي» برگزار مي‌شود که هر يک از ادارات فرهنگي در طول هفته به ارايه برنامه‌هاي خاصي خواهند پرداخت و در اين ميان، ويژه برنامه هاي روز 21 مهر ماه با عنوان «روز کودک و نيايش» به اداره تبليغات اسلامي بشرويه واگذار شد.

حجت الاسلام حسين زاده کارشناس مذهبي کودک و نوجوان در جلسه هماهنگي اين ستاد گفت: بايد برنامه ها با کمک و مشارکت کودکان و به منظور هويت بخشي به آنها انجام شود و جنبه هاي هدايت‌گر و آموزنده را به کودکان انتقال دهد.

وي خاطرنشان کرد: روز جهاني کودک بهانه اي است که بزرگترها قدمي به دنياي کودکان بگذارند و خوشحاليم و افتخار مي‌کنيم که پيرو آييني هستيم که پيامبر گرامي اسلام(ص) مي‌فرمايد: به کودکان محبت کنيد و به آنان عشق بورزيد.

شايان ذکر است در اين جلسه مقرر شد اداره تبليغات اسلامي بشرويه ضمن هماهنگي با روحانيون جهت برگزاري گفتمان هاي ديني در مدارس، در 21 مهرماه که مصادف با سالروز شهادت امام باقر(ع) است، در حسينيه حاج علي اشرف بشرويه که يکي از اماکن شاخص باستاني شهرستان به شمار مي رود، برنامه هاي فرهنگي و مذهبي با عنوان «کودک و نيايش» برگزار کند.

اين جلسه پنجشنبه 4 مهر 92 در سالن اجتماعات کانون پرورشي فکري کودکان بشرويه برگزار شد.

دوشنبه 8 مهر 1392 - 9:37
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری