جمعه 28 شهريور 1399 - 14:11
پربازديدترين اخبار از استان
گيلان
  • هيچ خبري موجود نيست

برگزاري مراسم پرفيض زيارت عاشورا در شهرستان رضوانشهر

به منظور بيعت با شهيدان در هفته دفاع مقدس، مراسم پرفيض زيارت عاشورا با حضور مديران دستگاه هاي دولتي ، روحانيون و کارشناس فرهنگي اداره تبليغات اسلامي رضوانشهر در گلزار شهداء اين شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي گيلان : در اين مراسم که 6 مهر 92 برگزار شد ، حجت الاسلام هادي حبيبي، امام جمعه رضوانشهر طي سخناني ضمن گراميداشت هفته دفاع مقدس و تبرک اين هفته اظهار داشت: در زيارت عاشورا آمده است که با دشمنان وغير مسلمانان چگونه صحبت کنيم .

وي اضافه کرد: با دشمناني که با ما در جنگ هستند نبايد در مقابل آنان کرنش کنيم، زيرا تعامل منافع اسلام و امت اسلامي مهم است .

حجت الاسلام حبيبي در ادامه به سخنان مقام معظم رهبري اشاره کرد و بيان داشت: بايد در مقابل دشمن نرمش قهرمانانه داشته باشيم، نرمشي که همراه با پيروزي باشد.

امام جمعه رضوانشهر در بخش پاياني سخنانش متذکر شد: درسي که ما از زيارت عاشورا مي گيريم اين است که منافع ما بر اساس منافع اسلام وامت اسلامي باشد.

لازم به ذکر است ، در پايان اين مراسم شرکت کنندگان با حضور بر سر مزار شهداء با اهداي گل و خواندن فاتحه ياد و خاطره شهيدان و امام شهيدان را گرامي داشتند .

يكشنبه 7 مهر 1392 - 13:8
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری