پنجشنبه 31 خرداد 1397 - 5:37
پربازديدترين اخبار از استان
كرمانشاه
  • هيچ خبري موجود نيست

مسجد جايگاه جوانان و برنامه‌هاي معنوي

رئيس اداره تبليغات اسلامي قصرشيرين درديدار با مسئول برنامه‌ريزي فرمانداري اين شهرستان با تأکيد برضرورت اهميت به ساخت مساجد ،مسجد را جايگاه جوانان واجراي برنامه‌هاي معنوي معرفي کرد.

به گزارش روابط‌عمومي ‌اداره‌كل ‌تبليغات ‌اسلامي ‌كرمانشاه،حجت‌الاسلام محمد محمودي رئيس اداره تبليغات اسلامي قصرشيرين درديدار بافردين سروش مسئول برنامه‌ريزي فرمانداري قصرشيرين اظهارداشت: وضعيت مساجد نسبت به قبل از انقلاب بسيار تغيير پيدا کرده و اهميتي که نظام اسلامي به مسجد مي‌دهد، بيان‌گر اهميت ويژه جايگاه مسجد است.

حجت‌الاسلام محمودي ادامه داد: انقلاب اسلامي از مساجد شروع شد و جهاد هشت سال دفاع مقدس از مساجد مديريت مي‌شد و بسياري از حرکات الهي و فرهنگي در مساجد انجام مي‌شود.

وي با اشاره به اينکه مردم نياز فطري عبوديت خدا را در مسجد مي‌جويند، عنوان کرد: مسجد مي‌تواند تعالي‌بخش روح مؤمنان باشد.

محمودي با تاکيد بر اينکه مسجد پايگاه دين خدا و نظام مقدس جمهوري اسلامي است، بيان داشت: کارهاي فرهنگي بزرگي از مساجد آغاز شده که حيرت جهانيان را برانگيخته است.

رئيس اداره تبليغات اسلامي قصرشيرين بر حرکت هر چه بهتر به‌سوي مسجدسازي تاکيد کرد و ابرازداشت: مردم و دولت بايد با کمک يکديگر تعداد مساجد را افزايش دهند.

وي به نقش مساجد در صدر اسلام اشاره کرد و ادامه داد: بيشتر مساجد جايگاه جوانان شده و برنامه‌هاي معنوي، فرهنگي، ديني و آموزشي مختلفي در مساجد برگزار مي‌شود.

گفتني است، اين ديدار4مهرماه 92 دردفتر امام جمعه قصرشيرين انجام شد.

شنبه 6 مهر 1392 - 15:13
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری