جمعه 31 فروردين 1397 - 5:22
پربازديدترين اخبار از استان
قزوين
  • هيچ خبري موجود نيست

رئيس اداره تبليغات اسلامي شهرستان البرز عنوان كرد:

حضور فعال مبلغين دين در بين جوانان امري ضروري است

رئيس اداره تبليغات اسلامي شهرستان البرز گفت : حضور فعال مبلغين دين در بين جوانان امري ضروري است.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي قزوين ،حجت الاسلام محمد صادق جان محمدي 4 مهر ماه 92 در گفتگويي بيان كرد : مبلغين دين در بين جوانان حضوري فعال داشته باشند بزرگ ترين سرمايه در هر کشوري سرمايه اجتماعي آن کشور است؛ و براي حفظ سرمايه اجتماعي مي بايست تلاش کرد.

وي افزود : مبلغين دين نمي بايست خود را به حضور در نماز جماعت و مساجد محدود کنند؛ بلکه نياز است به ميان مردم رفته و در بين جوانان حضوري فعال داشته باشند

رئيس اداره تبليغات اسلامي شهرستان البرز خاطرنشان كرد : بزرگ ترين سرمايه در هر کشوري سرمايه اجتماعي آن کشور است؛ و براي حفظ سرمايه اجتماعي مي بايست تلاش کرد.

وي افزود: امروز دشمنان سرمايه عظيم اجتماعي کشور عزيز اسلامي ما را نشانه رفته اند؛ و دشمنان بايد بدانند که نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران داراي سرمايه اجتماعي و پشتوانه بسيار گسترده مردمي است؛ و بايد از اين سرمايه اجتماعي محافظت کنيم و اجازه ندهيم دشمنان انقلاب با ترفندهاي مختلف سرمايه هاي اجتماعي کشور ما را کاهش دهند.

اين مسئول ادامه داد: در جذب جوانان مي بايست با برنامه ريزي دقيق عمل کرد زيرا که دين مبين اسلام از جذابيت کافي برخوردار است و تنها نياز مي باشد که اين جذابيت ها با نياز سنجي جوانان به درستي معرفي شوند.

جانمحمدي افزود : مبلغين دين نبايدخود را به حضور در نماز جماعت و مساجد محدود کنند؛ بلکه نياز است به ميان مردم رفته و در بين جوانان حضوري فعال داشته باشند و نگذارند در اين راه خلأ به وجود بيايد.

حجت الاسلام جانمحمدي اذعان کرد: تلاش دشمنان از ابتداي انقلاب اسلامي تغيير ماهيت و محتواي انقلاب از راه هاي مختلف از جمله جنگ قوميتي، ترور، دوران 8 سال دفاع مقدس، تهاجم فرهنگي و جنگ نرم به همراه جنگ اقتصادي که امروز با آن روبرو هستيم؛ بوده است که تا به امروز با حضور جوانان انقلابي و ولايتمدار تمامي تلاش آنان با شکست مواجه شده و امروز در تلاش است از طريق شبکه هاي ماهواره اي، سايت هاي اينترنتي، فيلم ها و سي دي هاي مبتذل و... جوانان مؤمن و خداجوي ما را از مسير انقلاب خارج کنند؛ اما با هوشياري مردم ولايتمدار خصوصاً جوانان با بصيرت و با رهنمون هاي مقام معظم رهبري (مد ظله العالي) ترفندهاي آنان يکي بعد از ديگري خنثي گرديده و توطئه هاي امروز آنان نيز همچون گذشته خنثي مي شود.

اين مقام مسئول تأکيد کرد: براي حفظ انقلاب که از نظر حضرت امام (ره) از واجبات است؛ بايد هوشيار و در صحنه باشيم و پشت سر مقام معظم رهبري (مد ظله العالي) حرکت کنيم.

شنبه 6 مهر 1392 - 15:0
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری