سه‌شنبه 29 خرداد 1397 - 5:46
پربازديدترين اخبار از استان
كرمانشاه
  • هيچ خبري موجود نيست

خانواده معظم شهداء يادگاران ارزشمند شهداء هستند

مسئول کانون مداحان قصرشيرين گفت: خانواده معظم شهداء يادگاران ارزشمند شهداءهستند واحترام آنان برهمه لازم وضروري است.

به گزارش روابط‌عمومي ‌اداره‌كل ‌تبليغات ‌اسلامي ‌كرمانشاه،حسن شهبازي مسئول کانون مداحان قصرشيرين 4 مهر92 گفت:همسران شهداء با پيروي از مکتب فاطمي در صبر و پايداري و ايمان و ولايت‌مداري و تربيت نسل ايثار بعنوان الگوهاي زنان مسلمان در جامعه مطرح هستند.

وي اضافه کرد: ايشان بعد از شهادت همسرانشان در تربيت و پرورش نيکوي فرزندان برومند شهداء کوشيدند تا نسل ايثار را نسلي موفق و آينده‌ساز براي نظام مقدس جمهوري اسلامي تربيت کنند.

وي ادامه داد: اگر ديروز تکليف حضور در جبهه‌ها و مقابله با دشمنان متجاوز در جبهه‌هاي نبرد حق عليه باطل بود، امروز تکليف مقابله با تهاجمات دشمنان در عرصه‌هاي مختلف فرهنگي و اقتصادي است و اين محقق نمي‌شود مگر با تربيت نيروي انساني با ايمان و موفق.

شهبازي اضافه کرد: مقام زنان در اسلام از جايگاه والا و تاثيرگذاري برخوردار است و نقش همسري و مادري نقشي ارزشمند است، همانطور که امام فرمود، از دامان پاک زنان مردان به معراج مي‌روند.

وي گفت: حضور موفق فرزندان متدين و نخبه و تحصيل کرده شهداء در عرصه‌هاي مختلف اجتماع موجب تقويت ارزش‌هاي انقلاب اسلامي و ترويج فرهنگ ايثار و شهادت است و اين همه ثمره تلاش مادران دلسوز و ايثارگر، همسران معظم شهداء است که ايثارگرانه امانت‌هاي شهداء را به نحو احسن تربيت کردند.

مسئول کانون مداحان قصرشيرين تاکيد کرد: همسران شهداء همواره شايسته تقدير هستند و نظام مقدس جمهوري اسلامي مديون ايثار و فداکاري اين بانوان مسلمان است که الگوهاي صبر و پايداري و مادران و همسراني شايسته و الگويي براي جامعه و نسل‌هاي انقلاب هستند.

شنبه 6 مهر 1392 - 14:53
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری