جمعه 31 فروردين 1397 - 5:17
پربازديدترين اخبار از استان
كرمانشاه
  • هيچ خبري موجود نيست

گسترش عدالت در جامعه به ايمان مذهبي و اراده جوانان نيازمند است

رئيس اداره تبليغات اسلامي دالاهو در نشست بررسي برنامه‌هاي فرهنگي كانون فرهنگي وتبليغي مرصاد اين شهرستان گفت: گسترش عدالت در جامعه به ايمان مذهبي و اراده جوانان نيازمند است.

به گزارش روابط‌عمومي ‌اداره‌كل ‌تبليغات ‌اسلامي ‌كرمانشاه، در ابتداي جلسه كيانوش نجفي رئيس كانون فرهنگي مرصاد دالاهو گفت:روزهاي جواني لبريز از زيبايي، نشاط و احساسات است همچنين خداجويي، خداباوري و دين‌باوري از ديگر ويژگي‌هاي اين دوره است كه با درك صحيحي از اين ويژگي‌ها و انرژي متراكم در كنار آن با تبيين صحيح باورها و ارزش‌هاي ديني و مذهبي مي‌توان روح ناآرام جوان را آرامش و اطمينان بخشيد و او را به كمال رساند.

در ادامه اين نشست حجت‌الاسلام سيدجواد موسوي، رئيس اداره تبليغات اسلامي دالاهو گفت: نگرش قدسي اسلام، نويدبخش نوعي زندگي در سايه ايمان و معرفت است كه با روحيه نشاط، تكاپو، پويايي و سازندگي نسل جوان سازگارتر است.

وي تصريح كرد: اسلام در سال‌هاي آغازين تكوين و گسترش خود در سرزمين‌هاي پهناور آن روزگار بيش از هر چيزي از قدرت ايمان قوي و راسخ جوانان بهره گرفت و امروز نيز نظام مقدس جمهوري اسلامي براي گسترش عدالت در جامعه به ايمان مذهبي و اراده آنان نيازمند است.

گفتني است، اين جلسه3مهر92دراداره تبليغات اسلامي دالاهو برگزارشد.

شنبه 6 مهر 1392 - 10:2
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری