سه‌شنبه 29 خرداد 1397 - 18:43
پربازديدترين اخبار از استان
كهگيلويه و بويراحمد
  • هيچ خبري موجود نيست

گزارش تصويري همايش سراسري کارشناسان تبيان در ياسوج

همايش سراسري کارشناسان تبيان در ياسوج برگزار شد .

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي استان کهگيلويه و بويراحمد ،در اين همايش  ابتدا حجت الاسلام مرتضوي مديرکل تبليغات اسلامي استان در سخناني ضمن خير مقدم به مناسبت هاي در پيش روي اشاره کرد و گفت : وجودمقدس حرم مطهر حضرت امام رضا (ع) مايه خير و برکت اين مملکت است .

وي در ادامه خواستار افزايش کيفيت برگزاري برنامه هاي فرهنگي شد و گفت : اين مهم اگر با علم روز تلفيق شود مثمر ثمر خواهد بود .

در ادامه اين همايش حجت الاسلام اسکندري عضو هيئت مدير مؤسسه فرهنگي و اطلاع رساني تبيان در سخناني با اشاره به فرا رسيدن ميلاد با سعادت حضرت امام رضا (ع) گفت : يکي از وظايف مهم هر شيعه در برابر امامش معرفت او نسبت به آن معصوم است .

وي افزود : قرآن ابعاد وجود امام معصوم و حجت خدا را در بخش هاي مختلف مورد بحث قرار داده چه عصمت آنها را که آيه تطهير تبيين مي کند و چه ولايتشان را در آيات مختلف به آن اشاره شده است .

عليرضا مهدوي معاون محتواي مؤسسه فرهنگي و اطلاع رساني تبيان در ادامه اين همايش گفت : حضور در عرصه مجازي داراي اهميت فراوان است يکي به جهت فرصتي است که فضاي مجازي به ما مي دهد از طريق اين فرصت و فضا مي توانيم با سهولت با مخاطب خود ارتباط برقرارکنيم . اگر در سابق براي رساندن يک کلام مجبور بوديم يک کتاب بنويسم و سخنراني چهره به چهره داشته باشيم آلان ديگر نيازي نيست همان محتوا را در عرصه مجازي منتشر مي کنيم با بُرد تاريخي و جغرافيايي بيشتر يعني هم ماندگارتر باشد وهم در طول اکناف عالم گسترده تر باشد .

سخنراني دکتر عليزاده معاون امور استان هاي مؤسسه فرهنگي و اطلاع رساني تبيان از اين برنامه هاي اين همايش بود .

وي گزارشي از فعاليت هاي صورت گرفته اين مؤسسه را در سال گذشته و سالجاري بيان کرد .

آقايان روحاني فر مدير انفورماتيک سازمان تبليغات اسلامي و افتخاري از ديگر سخنرانان اين همايش بودند .

گفتني است اين همايش در روز دوشنبه 25/6/92 در سي سخت به کار خود پايان داد .

شنبه 6 مهر 1392 - 9:20
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری