شنبه 5 خرداد 1397 - 10:50
پربازديدترين اخبار از استان
خراسان جنوبي
  • هيچ خبري موجود نيست

ديدار مسئول اداره تبليغات اسلامي درميان با خانواده هاي شهدا

رييس اداره تبليغات اسلامي شهرستان درميان به همراه فرماندار اين شهرستان، با تعدادي از خانواده هاي شهدا، ديدار و گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي خراسان جنوبي، به مناسبت هفته دفاع مقدس، رييس اداره تبليغات اسلامي شهرستان درميان به همراه فرماندار و سرپرست اداره بنياد شهيد شهرستان با خانواده هاي شهداي سطح شهرستان ديدار و گفتگو کرده و به بررسي مشکلات آنان پرداختند.

حجت الاسلام محمدهادي نودهي، رييس اداره تبليغات اسلامي درميان، در اين ديدار، گفت: بنا به گفته سران استکبار جهاني، انقلابي در ايران رخ داده که داعيه جهاني شدن دارد و بايد به خوبي جلوي سرايت اين انقلاب به کشورهاي همسايه را گرفت، لذا طراحي هاي مختلفي از جمله کودتاها و ترور شخصيتهاي مهم کشوري را در دستور کار قرار دارند اما وقتي ديدند به نتيجه اي نمي رسند، صدام را مأمور حمله به ايران کردند که با حضور پررنگ مردم در جبهه ها و رهبري پيامبر گونه امام راحل(ره)، دفاع مقدسي شکل گرفت که بنا به گفته تحليلگران سياسي تا 50 سال نظام و انقلاب اسلامي را بيمه کرد.

وي در پايان با اشاره به حديثي از حضرت علي(ع)، جهاد را يکي از دروازه هاي ورود انسان هاي مؤمن به بهشت عنوان کرد که نصيب افراد خاصي مي شود.

پنجشنبه 4 مهر 1392 - 10:45
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری