شنبه 25 مرداد 1399 - 10:18
پربازديدترين اخبار از استان
اردبيل
  • هيچ خبري موجود نيست

به مناسبت هفته دفاع مقدس برگزار مي شود؛

مراسم معنوي زيارت عاشورا در جوار قبور شهداي گمنام بيله سوار

رئيس اداره تبليغات اسلامي بيله سوار از برگزاري مراسم معنوي زيارت عاشورا به مناسبت هفته دفاع مقدس در جوار قبور شهداي گمنام اين شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي اردبيل، حجت الاسلام شامل رحيم پور با اعلام اين خبر افزود: اين مراسم كه روز پج شنبه 4 مهر ماه با حضور مسئولان تشکل هاي مذهبي، کانون مداحان و اقشار مختلف مردم در جوار قبور شريف شهداي گمنام واقع در پارک نرگس برگزار مي‌شود و با نثار شاخه گل به مقام شامخ شهدا اداي احترام خواهد شد.

وي با اشاره به اينکه هدف از اين مراسم آشنايي جوانان و دانش آموزان از ايثارگري‌ها و رشادت‌هاي شهيدان است خاطر نشان کرد: عاشورا بي شک مدرسه معرفت و اخلاق براي جامعه و جوانان ما در اين عرصه زماني مي باشد.

حجت الاسلام رحيم پور با اشاره به جايگاه قبور شهدا و اهميت زيارت قبور آنان گفت: شايسته است که انسان براي سعادت در منزل ابدي اش قدم بردارد و شهدا الگوي خوب قدم برداشتن براي آخرت هستند.

رئيس اداره تبليغات اسلامي بيله سوار تصريح کرد : شهداي ما نيز با اطاعت از ولايت مطلقه فقيه و اقتداء به سيد و سالار شهيدان به جبهه هاي نبرد حق عليه باطل شتافتند و با الگو قرار دادن امام حسين (ع) جان خود را در طبق اخلاص گذاشته و با خون خود درخت انقلاب و اسلام، را آبياري کردند.

پنجشنبه 4 مهر 1392 - 10:29
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری