سه‌شنبه 8 مهر 1399 - 7:0
پربازديدترين اخبار از استان
گلستان
  • هيچ خبري موجود نيست

سرهنگ سيد مهدي حسيني :

۸ سال دفاع مقدس، فصلي درخشان از کتاب تاريخ انقلاب شکوهمند اسلامي ايران است

معاون هماهنگ کننده سپاه نينوا استان گلستان : در حقيقت ۸ سال دفاع مقدس، فصلي درخشان و ماندگار از کتاب تاريخ انقلاب شکوهمند اسلامي و حماسه اي سترگ است.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي استان گلستان ،سرهنگ پاسدار سيد مهدي حسيني معاون هماهنگ کننده سپاه نينوا استان گلستان در سخنان خود در مراسم رژه ۳۱ شهريور شهرستان آزادشهر گفت : با حمله ۱۹۲ فروند هواپيماي عراق در ۳۱ شهريور ۱۳۵۹ به فرودگاهها ، اماکن و مناطق مهم و حساس ايران ، جنگ تحميلي به صورت رسمي نيز آغاز شد .

از اهداف تجاوز عراق به ايران مي توان به برندازي نظام جمهوري اسلامي ايران ، تسلط به اروند ، تصرف استان خوزستان نيز اشاره کرد که الحمدالله به هيچ کدام از اينها نيز نرسيدند .

حسيني خاطرنشان کرد:يادمان باشد جنگ ۸ ساله مقطعي کوچک از جنگ حق و باطل بود و جنگ حق وباطل تمام شدني نيست جنگ حق وباطل از اول عالم شروع شده وتا آخر ادامه خواهد داشت، نبايد فراموش کنيم که ملت ما امروز هم در جنگ است و نبايد از دشمن غافل شد چون که استکبار جهاني منتظر فرصتي است که از غفلت ما استفاده کند.

وي اذعان داشت : تحريم ها چيزي بسيار جديد ي نيست که بگوييم در اين چندسال اخير اتفاق افتاده است،ما در اوج جنگ تحميلي هم دچار و شاهد تحريم بوديم،ما هم جنگيديم و هم در تحريم بوديم در زمان جنگ وضعيت اقتصادي ايران با وجود اينکه چند تاسيسات اصلي ايران توسط دشمن تخريب و منهدم شده بود بسيار جالب نبود و ما توانستيم بر روي پاي خود بياستيم و به حول قوه ي اللهي الان هم به نوعي در دوران جنگ فرهنگي هستيم و اميدواريم خداوند به همه ي ما توفيق بدهد،تا بتوانيم در اين جنگ همچون سنوات گذشته سربلند و پيروز بيرون بياييم.. انشالله

حسيني در پايان گفت : در حقيقت ۸ سال دفاع مقدس، فصلي درخشان و ماندگار از کتاب تاريخ انقلاب شکوهمند اسلامي و حماسه اي سترگ است که در جريان آن، اتفاقات ارزشمندي رقم خورد تا نظام مقدس جمهوري اسلامي، جايگاه الهي و مردمي خود را به رخ جهانيان بکشد.

گفتني است، اين مراسم بصورت ستادي و هماهنگي اداره تبليغات اسلامي آزادشهر در روز 31 شهريور 92 برگزار شد.

پنجشنبه 4 مهر 1392 - 8:7
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری