جمعه 31 فروردين 1397 - 5:24
پربازديدترين اخبار از استان
آذربايجان غربي
  • هيچ خبري موجود نيست

ديدار سرپرست اداره تبليغات اسلامي با خانواده هاي شهداي سردشت

مسئول امور فرهنگي اداره تبليغات اسلامي سردشت، از ديدار سرپرست اين اداره در سومين روز از ايام هفته دفاع مقدس با خانواده هاي شهداي سردشت خبر داد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي استان آذربايجان غربي، علي اميني آذر، روز سه شنبه 2 مهرماه سال جاري با اعلام اين خبر افزود: سلطان پرورش به همراه حسين يوسفي فر معاون فرماندار شهرستان سردشت و جمعي از روساي ادارات در سومين روز از هفته دفاع مقدس با خانواده شهيدان حسين نژاد، بايزيدي، شخصه و ژاله ديدار و گفتگو کردند.

وي ادامه داد: شهيد اسماعيل حسين نژاد، شهيد عمر بايزيدي، شهيدان محمد شخصه و خضر شخصه و همچنين خانواده شهيد حسين ژاله و دو فرزند شهيدش به نام هاي بختيار و ناصر ژاله، شهيدان معززي بودند که همگي در دفاع از آرمان هاي نظام مقدس جمهوري اسلامي در درگيري با ضد انقلاب به درجه رفيع شهادت نايل آمدند.

پرورش در اين جلسه اظهار داشت: دوران هشت سال دفاع مقدس سراسر درس است و تجربه، رزمندگاني که از پير و جوانان گرفته تا زن، مرد و خرد، کلان با اراده پولادين تحت رهبري داهيانه امام راحل (ره) و با تاسي از سرور و سالار شهيدان امام حسين (ع) بر صف دشمنان تا به دندان مسلح يورش مي بردند، براي نسل هاي بعدي درس و الگو هستند. آنان عزت، شرف، وطن پرستي، دشمن ستيزي و شهادت را براي ما معني کردند و در راه ميهن از جان خود گذشتند.

شايان ذکر است، اين ديدار با اهداي جوايز نفيسي به خانواده هاي اين شهيدان به پايان رسيد.

چهارشنبه 3 مهر 1392 - 14:37
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری