چهارشنبه 2 خرداد 1397 - 6:0
پربازديدترين اخبار از استان
مازندران
  • هيچ خبري موجود نيست

ديدار مسئول و پرسنل اداره تبليغات اسلامي سيمرغ با خانواده شهدا

به مناسبت هفته دفاع مقدس مسئول ، پرسنل و مربيان قرآني اداره تبليغات اسلامي شهرستان سيمرغ با خانواده شهدا اين شهرستان ديدار كردند .

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي مازندران ، حجت الاسلام قاسم روحاني فرد در اين ديدار كه روز يكشنبه 31 شهريور ماه 92 انجام شد ، ضمن گراميداشت هفته دفاع مقدس ، ياد ، خاطره امام و شهداي گرانقدر ، هدف از اين ديدارها را تجليل و قدرداني از خانواده شهدا و شهيدان والا مقام برشمرد و گفت : همان طورکه امام (ره) خانواده شهدا را چشم و چراغ اين ملّت معرفي فرمودند ، ما نيز با تبعيت از امام خميني (ره) و مقام معظم رهبري ، تجليل از شما شهيد پروران را برخود لازم دانسته و امروز آمديم تا اعلام کنيم که همواره شما براي ما و جامعه عزيز هستيد .

مسئول اداره تبليغات اسلامي شهرستان سيمرغ با بيان اين مطلب که ما آمديم تا با امام خميني (ره) و شهداي ما يک بار ديگر بيعت و ميثاق ببنديم تأكيدكرد : عزت ، عظمت ، اقتدار و آسايش امروز ما مرهون خون شهداست .

وي تصريح كرد : امروز پيروي از امام (ره) و شهداي عزيز در قالب تبعيت از ولايت فقيه ، حفظ وحدت ، يکپارچگي و ساختن ايران اسلامي همراه با حراست از ارزش ها و دست آوردهاي انقلاب اسلامي امکان پذير است که اميدواريم بتوانيم به وظيفه انقلابي و اسلامي خود به درستي عمل كنيم .

چهارشنبه 3 مهر 1392 - 12:6
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری