جمعه 4 خرداد 1397 - 16:54
پربازديدترين اخبار از استان
قزوين
  • هيچ خبري موجود نيست

به مناسبت هفته دفاع مقدس انجام شد:

تجديد بيعت با رهبر معظم انقلاب با حضور در دفتر امام جمعه بوئين زهرا

سرپرست اداره تبليغات اسلامي بوئين زهرا وجمعي از مسئولين شهرستان بوئين زهرا با حضور در دفتر امام جمعه اين شهر با ارمانهاي امام راحل (ره)و رهبر انقلاب اسلامي تجديد ميثاق کردند.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي استان قزوين ، حجت الاسلام محمد رضواني سرپرست اداره تبليغات اسلامي بوئين زهراو جمعي از مسئولين شهرستان بوئين زهرا با حضور در دفتر امام جمعه اين شهر با ارمانهاي امام راحل (ره)و رهبر انقلاب اسلامي تجديد ميثاق کردند.

در اين ديدارکه1 مهر 92انجام شد،حجت الاسلام محمد همايون زرينه امام جمعه بوئين زهرا ضمن خير مقدم ، اين هفته را به مقام معظم رهبري ، ملت شريف ايران ، خانواده هاي معزز شهدا ،پاسداران ، نيروهاي نظامي و انتظامي وهمه خادمين به نظام مقدس جمهوري اسلامي تبريک گفت .

وي هفته دفاع مقدس را فرصت مناسبي دانست که لازم است دست اندرکاران دستاوردهاي فراوان و مهم اين هشت سال را به نسل سوم انقلاب منتقل کنند .

امام جمعه بوئين زهراافزود: اولين دستاورد مهم دفاع مقدس را تثبيت و تحکيم انقلاب اسلامي است جنگ تحميلي در حالي از طرف استکبار جهاني به سرکردگي شيطان بزرگ بر ما تحميل شد که انقلاب ما نوپا و داراي شرايط حساسي بود. اختلافات و تنش هاي فراوان سياسي در سطح سران نظام ، ترور شخصيتها و مهره هاي اصلي نظام و صدها مشکل و معضلي که يکي از آنها ميتوانست يک انقلاب را به شکست بکشاند . اما با همه اين شرايط سخت و طاقت فرسا رزمندگان غيور و ايثارگر ما با دستهاي خالي ولي با قلبي سرشار از ايمان و توکل بر خدا و با رهبريهاي داعيانه امام راحل (ره) توانستند علاوه بر پيروزي بر دشمن تا دندان مسلح انقلاب نوپاي خود را تثبيت و تحکيم کنند

امام جمعه بوئين زهرا تثبيت تماميت ارضي کشور را يکي ديگر از دستاوردهاي دفاع مقدس دانست و اظهار داشت : در يکي دو قرن اخير جنگهاي زيادي در ايران اتفاق افتاده که در هر يک بخشي از خاک کشور عزيزمان جدا شده و به بيگانگان تحويل شده است وليکن در 8 سال جنگ نابرابر که به اذعان همه صاحب نظران و مورخان طولاني ترين جنگ قرن محسوب مي شود علي رغم مشکلات و کاستي هاي بي حدوحصر تجهيزاتي و تسليحاتي و عدم توازن نظامي بين ايران و عراق حتي يک وجب از خاک ميهنمان جدا نشد و تماميت ارضيمان حفظ شد.

حجت الاسلام زرينه عزت ، سربلندي ، اعتماد به نفس و استقلال همه جانبه ميهن عزيزمان را از ديگر دستاوردهاي مهم دفاع مقدس نام برد که به برکت خونها و جانهاي پاک جوانان اين مرز و بوم به دست آمدند که وظيفه و تکليف همه ما پاسداري و نگهداري آنهاست.

گفتني است در اين مراسم حجت الاسلام رضواني سرپرست اداره تبليغات اسلامي شهرستان بوئين زهرا نيز حضور داشت.

چهارشنبه 3 مهر 1392 - 9:10
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری