پنجشنبه 3 خرداد 1397 - 8:41
پربازديدترين اخبار از استان
هرمزگان
  • هيچ خبري موجود نيست

آگاه سازي جوانان از مضرات مواد مخدر راه موثر پيشگيري از اعتياد است

سرپرست اداره تبليغات اسلامي بستک گفت: آگاه سازي و توسعه آموزش در زمنيه مضرات مواد مخدر به جوانان در زمينه مواد مخدر راه موثر پيشگيري از اعتياد است.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي هرمزگان، حجت الاسلام احمد فرامرزي در جلسه شوراي فرعي مبارزه با مواد مخدر گفت: براي مبارزه با اين پديده بايد تمام دستگاه‌هاي و نهادهاي اجرايي به همراه مردم وارد کار شوند.

وي با اشاره به عملکرد روحانيون شهرستان در ماه مبارک رمضان و تبليغ در منابر و مجالس افزود: استفاده از فرصت‌هايي كه مبلغان و روحانيان براي بيان مسائل مرتبط با اعتياد و مواد مخدر دارند را يكي از راه‌هاي پيشگيري از دام اعتياد عنوان كرد.

حجت الاسلام فرامرزي موضوع آموزش را مهم ارزيابي کرد و خاطر نشان ساخت: آموزش و آگاه سازي جوانان و نوجوانان از خطرات ناشي از مصرف مواد مخدر به عنوان يکي از روش هاي مقابله با اين بلاي خانمان سوز است.

سرپرست اداره تبليغات اسلامي بستک افزود: فرهنگ سازي، هدايت و برنامه ريزي و برانگيختن احساسات عمومي نسبت به آثار مخرب و ويرانگر مصرف مواد مخدر و نيز ارائه آموزش هاي لازم از راهکارهاي پيشگيري و مبارزه با مواد مخدر است.

سه‌شنبه 2 مهر 1392 - 14:9
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری