جمعه 1 تير 1397 - 12:1
پربازديدترين اخبار از استان
كرمان
  • هيچ خبري موجود نيست

هفته دفاع مقدس يادآور رشادت‌ها و دلاورمردي‌هاي جوانان و مردم اين مرز و بوم است

در اولين روز از هفته دفاع مقدس مراسم رژه نيروهاي نظامي و انتظامي شهرستان سيرجان با حضور مسئولان نهادها و ادارات و رئيس اداره تبليغات اسلامي برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي اداره تبليغات اسلامي كرمان ، حجت الاسلام محمد حسين عبد الهي در حاشيه اين مراسم گفت:هفته دفاع مقدس يادآور رشادت‌ها و دلاورمردي‌هاي جوانان و مردم اين مرز و بوم است.

وي افزود: هشت سال دفاع مقدس در برابر ابرقدرت‌ها، يعني اقتدار اسلام، عزت مسلمانان و تثبيت نظام اسلامي و امروز نيز دوران دفاع مقدس به عنوان غلبه قدرت نيروي ايمان به سلاح‌هاي نظامي محسوب مي‌شود.

در اين مراسم همچنين حجت‌الاسلام سيدمحمود حسيني امام جمعه شهرستان سيرجان با تشريح مرحله حساس دوران كنوني گفت: امروز هم وحدت و انسجام ملت ما توانسته است، دشمنان قسم خورده انقلاب را سر جاي خود بنشاند. وي ولايت‌فقيه را دستاورد يك نظام اسلامي خواند كه لحظه‌هاي حساس را به ملت هشدار مي‌دهد و افزود: دشمنان مي‌خواهند، اصل و محور نظام را يعني ولايت را از مردم بگيرند، اما كور خوانده‌اند و اكنون ملت ما مقتدرتر از هميشه است.

عبد الهي افزود : در پايان مراسم نيروهاي مختلف نظامي و انتظامي از جمله سپاه پاسداران انقلاب اسلامي، بسيج و نيروي دريايي ارتش از مقابل جايگاه ويژه رژه رفتند و رژه موتوري يگان‌ها نيز با شكوه خاصي برگزار شد.

سه‌شنبه 2 مهر 1392 - 14:5
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری