سه‌شنبه 29 خرداد 1397 - 8:49
پربازديدترين اخبار از استان
تهران
  • هيچ خبري موجود نيست

كتاب‌هاي دفاع مقدس سوره مهر در آمازون

پنج كتاب مرتبط با دفاع مقدس كه انتشارات سوره مهر آنان را منتشر كرده، به تازگي در كتابفروشي آنلاين آمازون قرار گرفتند.

به گزارش روابط عمومي سازمان تبليغات اسلامي، كتاب‌هاي «سفر به گراي 270 درجه»، «شطرنج با ماشين قيامت»، «هفت روز آخر»، «فال خون» و «زيتون سرخ» كه همگي به نحوي با دفاع مقدس مرتبط اند، هم اكنون از سراسر نقاط جهان قابل خريداري هستند.

«سفر به گراي 270 درجه» رماني است با موضوع دفاع مقدس به قلم احمد دهقان كه در آن رزمندگان انسان‌هايي زميني معرفي مي‌شوند با تمام ضعف‌ها و قوت‌هاي يك انسان عادي، انسان‌هايي عادي كه در وقت نياز كاري غير عادي انجام دادند و با فداكاري كشور را حفظ كردند. اين كتاب از آدرس زير قابل خريداري است:

http://www.amazon.com/dp/1780834055

«شطرنج با ماشين قيامت» نيز رماني نوشته حبيب احمدزاده است كه شخصيت اصلي داستان «شطرنج با ماشين قيامت» رزمنده بسيجي جواني است كه در عملياتي محرمانه براي يافتن محل استقرار رادار فرانسوي سامبلين، به واسطه همرزمش پرويز با افراد و شخصيت‌‌هايي درگير مي‌شود كه به مرور ابهامات او درباره جنگ را برطرف مي‌كنند.

«شطرنج با ماشين قيامت» در آدرس زير موجود است:

http://www.amazon.com/dp/1780834020

«هفت روز آخر» نوشته محمدرضا بايرامي داستاني است جنگي كه ماجراهايي از رزمندگان در نزديكي مرز عراق را روايت مي‌كند و در تلاش است فضايي واقعي را پيش چشم خواننده بگذارد و او را با خود به عمق داستان ببرد.

اثر محمدرضا بايرامي را مي‌توانيد از آدرس زير خريداري نماييد:

http://www.amazon.com/dp/1780834039

رمان «فال خون» كه هم اكنون روي سايت آمازون قرار گرفته‌است را داوود غفارزادگان با موضوع شود،داستان يك سرباز عراقي و مافوقش است كه براي ديده‌باني و شناسايي اجساد به ارتفاعات غرب ايران به نام هور اعزام مي‌شوند. اين سرباز در طول خدمتش در هراس دائمي از مرگ به سر مي برد.در منطقه هور ماجراهاي مختلفي با روايت هاي زيباي غفارزادگان بر آنها مي‌گذرد.

ماجراي اين سرباز در كتاب «فال خون» از آدرس زير قابل خريداري است:

http://www.amazon.com/dp/178083

«زيتون سرخ» خاطرات ناهيد يوسفيان، اولين زن اتمي ايران است كه با آغاز جنگ تحميلي براي دفاع از مملكت خود به جبهه اعزام مي‌شود. نويسنده با نگاهي واقعيت‌گرا يك دورنما و نگاهي كلي از داستان زندگي اين عضو سازمان انرژي اتمي ايران را پيش روي خواننده قرار مي دهد. خاطرات اين زن را سيدقاسم حسيني تدوين كرده‌است.

خاطرات اين زن رزمنده در آدرس زير موجود است:

http://www.amazon.com/dp/1780834063

كتاب‌هاي «گرگ‌سالي» نوشته اميرحسين فردي و «ارتباط ايراني» نوشته علي مؤذني نيز پيش از اين روي سايت آمازون و گوگل بوكز قرار گرفته‌بودند . همچنين قرا است كتاب‌هاي «نورالدين پسر ايران» و «پايي كه جاماند» نيز به ليست كتاب‌هاي آمازوني انتشارات سوره مهر بپيوندند.

گفتني است كتاب‌هاي انتشارات سوره مهر در كتابفروشي آمازون از طريق سيستم «چاپ براساس تقاضا» (Print on Demand ) نيز قابل خريداري هستند. اين سيستم در دانشگاه‌ها و كتابفروشي‌هاي بزرگ سراسر دنيا در دسترس علاقه‌مندان به كتاب است و خريداران مي‌توانند در كمتر از نيم ساعت كتاب را پرينت گرفته و به صورت صحافي‌شده دريافت نمايند.

سه‌شنبه 2 مهر 1392 - 9:27
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری