جمعه 31 فروردين 1397 - 3:23
پربازديدترين اخبار از استان
اصفهان
  • هيچ خبري موجود نيست

برگزاري همايش آرامش در خانواده در شاهين شهر

بعد از ظهر روز چهار شنبه 27 شهريور به مناسبت دهه کرامت و ميلاد امام رضا(عليه السلام) همايش آرامش در خانواده با حضور حجت الاسلام عالي کارشناس مسائل ديني در تالار شيخ بهايي شاهين شهر برگزار شد .

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي استان اصفهان، در اين همايش که با استقبال زياد خانواده هاي شاهين شهري روبرو شد، سخنران مدعو ضمن اشاره به کرامات امام هشتم (ع) ميلاد آن حضرت را تبريک گفت .

حجت الاسلام عالي در ادامه به بررسي ابعاد تربيتي در يک خانواده اسلامي پرداخت و با تطبيق نظام خانواده در اسلام و دنياي غرب گفت: در غرب، نظام خانواده به فروپاشي رسيده و در واقع خوابگاهي شده که از آن به عنوان استراحتگاه استفاده مي شود .

وي افزود: اگر به احکام نوراني اسلام توجه نمائيم زندگيمان زيباتر و مفهوم تر مي شود و بسياري از عوارض موجود از ميان مي رود .

در حاشيه اين همايش معصومه سليماني مدير مرکز بانوان و مجري همايش گفت : آرامش در خانواده جزو سلسله برنامه هايي است که با هدف ايجاد صفا و صميميت در خانواده ، پي گيري مي شود و اين هفته اختصاصاً به پيشگاه مقدس حضرت امام رضا (ع) تقديم شده است .

وي افزود : اميدواريم مخاطبان ما در اين سلسله برنامه ها بتوانند برکات معنوي لازم را اکتساب نمايند و به پايداري نظام خانواده برسند .

دوشنبه 1 مهر 1392 - 9:48
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری