سه‌شنبه 8 مهر 1399 - 8:49
پربازديدترين اخبار از استان
كهگيلويه و بويراحمد
  • هيچ خبري موجود نيست

پورتال جديد تبيان کهگيلويه و بويراحمد رونمايي شد

پورتال جديد تبيان اداره کل تبليغات اسلامي استان کهگيلويه و بويراحمد رونمايي شد .

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي استان کهگيلويه و بويراحمد ، پورتال جديد تبيان اداره کل تبليغات اسلامي استان با حضور حجت الاسلام اسکندري عضو هيئت مديرۀ مؤسسه فرهنگي و اطلاع رسامي تبيان ، دکتر سپهر عليزاده معاون امور استان‌هاي تبيان‌، عليرضا مهدوي معاون محتوايي تبيان‌، مهندس افتخاري مدير فني تبيان‌، سيامک روحاني فر مدير انفورماتيک‌، کارشناسان تبيان سراسر کشور و .... در هتل پارسيان ياسوج رونمايي شد .

کريم شايان کارشناس تبيان استان با اعلام اين خبر افزود : آنچه که در خصوص راه اندازي پورتال جديد براي ما از اهميت خاصي برخوردار بود امنيت و سطح دسترسي ، توسعه‌پذيري و شخصي‌سازي سايت بود که با حمايت مدير کل استان و راهکارهاي همکاران در مرکز در فاصله زماني کوتاهي انجام شد.

وي در ادامه تصريح کرد : رابط کاربري با استفاده از تکنولوژي ajax، قدرت مديريت حجم بالاي داده‌ها، مديريت محتوا و کيفيت تحت وب ، خروجي کاملاً هماهنگ با مرورگرهاي اينترنتي و ... از ويژگي‌هاي مهم اين پورتال جديد است .

مهدي سيف الله زاده کارشناس فني تبيان کهگيلويه و بويراحمد اظهار داشت: در اين سايت با بهره گيري از تکنولوژي full text search سعي شده نيازهاي کاربران رصد شود تا با تمرکز بيشتر بتوانيم محتواي برنامه‌ها را براي کاربران در نظر بگيريم .

وي به قابليت توسعه پذيري اين پورتال اشاره کرد و گفت : اين پورتال به کاربران اجازه مي دهد حتي بدون داشتن دانش فني و فارغ از تسلط کامل به زبان‌هاي برنامه نويسي نسبت به توسعه امکانات پورتال اقدام كنند .

مهدي سيف الله زاده از راه اندازي سامانه اعتکاف بر روي همين پورتال خبر داد  افزود:  نسخه اندرويد پورتال تبيان استان کهگيلويه و بويراحمد در آينده ايي نزديک راه اندازي مي شود .

دوشنبه 1 مهر 1392 - 8:56
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری