جمعه 4 خرداد 1397 - 8:4
پربازديدترين اخبار از استان
كهگيلويه و بويراحمد
  • هيچ خبري موجود نيست

دشمن در صدد ترويج اباحه گري در بين جوانان است

معاون محتوايي مؤسسه فرهنگي و اطلاع رساني تبيان گفت : دشمن در صدد ترويج اباحه گري در بين جوانان است .

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي استان کهگيلويه و بويراحمد : عليرضا مهدوي که در جمع کارشناسان تبيان سراسر کشور در ياسوج سخن مي گفت در ادامه افزود : دشمن در حوزه هاي مختلف سعي در انکار باورهاي ديني دارد و يا اينکه القاء شبهه مي کند که در اين صورت حوزه اخلاق و منش هاي انساني و ديني ما را مورد هدف قرار داده است .

وي در ادامه اظهار داشت : دشمنان به سرعت پايگاههاي فراواني ايجاد مي کنند که مي خواهند پاکي و صداقت را از فرزندان ما بگيرند ، شبکه هايي توليد مي کنند که حريم پاک ، عفت ، پاکدامني را را از زنان ما بگيرند که اين مهم با هدف و سناريوي دقيقي در حال اجراست .

اما به نظر مي رسد همچنان به طور کامل موفق به اين هدف نشده اند و ما با درايت و نظارت دقيق سعي بر بي محتوا کردن اين برنامه ها از طريق ساخت سايت هاي پرمحتواي شيعي شده ايم .

مهدوي تصريح کرد : بيش از 40 هزار سايت فارسي زبان عليه باورهاي ديني و اخلاقي ما برنامه توليد مي کند و اين يک تدبير خاص مي طلبد که الحمدلله در حال انجام مي باشد .

وي در پايان گفت : تمام تلاش دشمن براي از بين بردن ساختار خانواده اسلامي مي باشد . واين مهمترين هدف است که دشمن براي آن برنامه ريزي کرده است و ما بايد هوشيار باشيم و محتواي برنامه هاي ديني خود را بالا ببريم تا گزندي احساس نشود .

دوشنبه 1 مهر 1392 - 8:36
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری