چهارشنبه 30 خرداد 1397 - 19:47
پربازديدترين اخبار از استان
خوزستان
  • هيچ خبري موجود نيست

تهيه و توزيع کتاب «دقايقي با قرآن» به موسسه کوثرالرسول بهشت شادگان

رييس اداره تبليغات اسلامي شادگان از تهيه و توزيع کتاب با «دقايقي با قرآن» به‌مناسبت دهه کرامت به موسسه کوثرالرسول بهشت اين خبر داد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي خوزستان، حجت‌الاسلام عبدالله رضايي نسب، رييس اداره تبليغات اسلامي شهرستان شادگان با اعلام اين خبر افزود: به‌مناسبت دهه کرامت و سالروز ولادت با سعادت امام رضا(ع) کتاب «دقايقي با قرآن» به مؤسسه کوثرالرسول بهشت شادگان اهداء شد.

وي افزود: مدير مؤسسه کوثرالرسول بهشت، خانم آل مرتضي با اشاره به اهميت علم آموزي يکي از مشخصه‌هاي بارز دين اسلام، دفاع از علم و تبليغ و تشويق نسبت به فراگيري آن است که در کتاب و سنت به‌عنوان يک ضرورت غير قابل اهمال مورد تأکيد قرار گرفته است. در اين ميان غير از مؤديات کتاب و سنت، سيره علمي و عملي اهل‌بيت(ع) نيز بر اين مهم، تعلق گرفته است و هر يک از آن بزرگواران در راستاي اعتلاي کلمه علم و دانش افزوني، اقدامات تابنده‌اي داشته‌اند به گونه‌اي که در طول تاريخ پر افتخار اسلام، انسانيت از زلال اقدامات علمي آن بزرگواران، سيراب شده و خواهد شد.

آل مرتضي بيان کرد: يکي از ستارگان هميشه فروزان آسمان ولايت و امامت که تأثير سيره علمي و عملي او در شکوفايي تمدن و بالندگي علم مسلمين، زبانزد عالم است، حضرت امام رضا(ع) است. که نگاهي به وضعيت فرهنگي و علمي عصر آن امام همام و اقدامات روشنگرانه ايشان براي توليد علم و دانش مي‌تواند براي فعالان آن حوزه الگويي کامل و اسوه‌اي حسنه باشد.

گفتني است، توزيع اين کتاب‌ها به مؤسسه کوثر الرسول بهشت شادگان با حمايت اداره تبليغات اسلامي شهرستان شادگان صورت پذيرفت.

يكشنبه 31 شهريور 1392 - 12:24
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری