يكشنبه 28 بهمن 1397 - 3:23
پربازديدترين اخبار از استان
قم
  • هيچ خبري موجود نيست

دبير نخستين جشنواره وبلاگ نويسي ديني تبيان قم خبر داد

تشكيل انجمن نخبگان وبلاگ‌نويس ديني در قم

دبير نخستين جشنواره وبلاگ نويسي ديني تبيان از تشكيل انجمن سراسري نخبگان وبلاگ نويس ديني در قم خبر داد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل تبليغات اسلامي استان قم، حميد كريم‌خاني در مراسم اختتاميه جشنواره وبلاگ نويسي ديني تبيان قم اظهار كرد: اين انجمن براي همفکري و هماهنگي بين وبلاگ نويسان ديني در سراسر کشور به منظور هم افزايي بيشتر براي انتشار مباحث ارزشي تشكيل مي‌شود.

وي ادامه داد: در اين انجمن از وبلاگ نويساني که سال‌هاست در عرصه فضاي مجازي فعاليت مي‌کنند دعوت مي‌شود تا انسجام بيشتري در انتشار محتواي ارزشي ايجاد شود.

به گفته كريم خاني، برنامه ريزي و نحوه عضويت در اين انجمن در آينده اي نزديك بر روي سايت تبيان قم قرار مي‌گيرد.

وي از شركت هزار و 50 وبلاگ نويس در جشنواره وبلاگ نويسي ديني تبيان قم خبر داد و اظهار كرد: استقبالي که از اين جشنواره شد و جرياني که براي درج محتواهاي ديني شکل گرفت به خوبي مشخص شده که اين جشنواره در رسيدن به اهدافش موفق بوده است.

كريم خاني در عين حال با بيان اينكه برگزاري اين گونه جشنواره‌ها در سطح ملي عاري از نقص نيست تصريح كرد: انتقادات سازنده و پيشنهادات مخاطبان و شركت كنندگان در جشنواره را براي بالابردن کيفيت جشنواره‌هاي آينده استفاده خواهيم کرد.

وي استفاده برخي وبلاگ‌نويسان از محتواهاي موجود در سايت تبيان قم را ظرفيت مناسبي براي اين سايت فرهنگي - ديني دانست و تاكيد كرد: بيش از يک سال است که اين سايت رونمايي شده و محتواي خوب ارزشي بر روي خروجي آن قرار گرفته است.

كريم خاني گفت: اگر جشنواره دوم تبيان قم را امسال برگزار کنيم و بتوانيم تعداد بيشتري از فعالان اين حوزه را مورد حمايت قرار دهيم و جرياني را در اين فضا براي نشر و گسترش مفاهيم ديني ايجاد کنيم، در رسيدن به اهدافمان موفق خواهيم بود.

شنبه 30 شهريور 1392 - 14:4
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری