دوشنبه 4 تير 1397 - 5:4
پربازديدترين اخبار از استان
سمنان
  • هيچ خبري موجود نيست

حجت الاسلام عرب اسدي:

سايت جديد تبيان استان سمنان رونمايي شد

مسئول تبيان استان سمنان از طراحي جديد پايگاه فرهنگي اطلاع رساني ديني اداره کل تبليغات اسلامي استان سمنان براي چهارمين بار خبر داد و گفت: اين سايت رونمايي شده و آماده ارائه خدمات به کاربران است.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي استان سمنان، حجت الاسلام جواد عرب اسدي در گفتگو با خبرنگار روابط عمومي ضمن اشاره به طراحي جديد سايت تبيان استان سمنان افزود: در طراحي جديد هشت بخش به سايت افزوده شده است.

وي استان، مقالات، اخبار، گوناگون، خانواده، آموزش، خدمات و سازمان را از بخش هاي سايت تبيان استان سمنان در طراحي جديد عنوان کرد و افزود: در بخش استان به معرفي شهرستان هاي استان، مشاهير، جغرافياي طبيعي، اماکن مذهبي، آداب و رسوم، اوقات شرعي و اخبار استان پرداخته مي شود.

مسئول تبيان استان سمنان سبک زندگي اسلامي، سلامت خانواده، اخلاق در خانواده، آيين همسرداري، تربيت فرزند، کودک و نوجوان و بانوان را از موضوعات بخش خانواده در طراحي جديد اين سايت برشمرد و اظهار داشت: دين و انديشه، قرق ضاله، مهدويت، علمي، فرهنگي، هنري، اجتماعي، سياسي، اقتصادي و کشاورزي از موضوعات بخش مقالات است.

عرب اسدي با بيان اينکه در بخش خدمات نيز به موضوعاتي از جمله مسابقات، سرگرمي، قرآن آنلاين پرداخته مي شود تصريح کرد: مخاطبان مي توانند در قسمت قرآن آنلاين، سوره، آيه، صفحه، قاري و همچنين زبان مورد نظر که شامل چهار زبان فارسي، انگليسي و ترکي است و همچنين نوع خط متن قرآن را انتخابات کنند.

وي، قسمت سازمان تبليغات اسلامي را از ديگر بخش هاي طراحي جديد اين سايت عنوان کرد و گفت: در اين بخش به معرفي و جايگاه سازمان، معرفي واحدها، موسسات وابسته، ياداشت مدير، اخبار سايت، مصاحبه، گزارش فعاليت ها تابلو اعلانات پرداخته مي شود.

شنبه 30 شهريور 1392 - 13:52
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری