سه‌شنبه 29 خرداد 1397 - 5:47
پربازديدترين اخبار از استان
قزوين
  • هيچ خبري موجود نيست

دفاع مقدس امروز مانند گنجينه‌اي ارزشمند در مسير موفقيت و سرافرازي جوانان و نوجوانان قرار دارد

مديرکل تبليغات اسلامي استان قزوين گفت :دفاع مقدس امروز مانند گنجينه‌اي ارزشمند در مسير موفقيت و سرافرازي جوانان و نوجوانان قرار دارد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي استان قزوين حجت‌الاسلام علي نعمت‌الهي مدير کل تبليغات اسلامي استان قزوين با بيان اينکه رزمندگان اسلام با افتخار آفريني در ايام دفاع مقدس سبب سرافرازي و اقتدار جمهوري اسلامي شدند، اظهار کرد: زماني که انقلاب اسلامي با فضل الهي و همت مردمي به پيروزي رسيد، دشمنان قسم خورده با توسل به آمريکاي جنايتکار و با تحريک صدام سبب شدند ارتش تا دندان مسلح بعثي به خاک پر نور و مقدس ايران اسلامي تجاوز کرده و مردم مظلوم و بي‌دفاع کشورمان را به خاک و خون بکشد.

مديرکل تبليغات اسلامي استان قزوين با بيان اينکه نداي بنيانگذار کبير جمهوري اسلامي کافي بود تا سيل خروشان نيرو‌هاي مردمي و داوطلب در قالب گروه‌هاي بسيجي به جبهه‌هاي نبرد حق عليه باطل بشتابند و دشمن مزدور را به فرار وادار کنند، افزود: امام راحل همواره با هوشمندي تمام و مثال‌زدني ، انقلاب اسلامي را در طول حيات خويش از انواع چالش‌ها نجات داد و نظام اسلامي را در مسير اقتدار و سرافرازي هرچه تمام قرار دادند.

وي با اشاره به شوق و اشتياق نوجوانان و دانش‌آموزان در ايام جنگ تحميلي براي حضور داوطلبانه در جبهه‌ها تصريح کرد: محمدحسين فهميده و ديگر شهداي نوجوان و جوان نمونه‌هاي والاي ايثار و آزادمردي هستند که درخت اسلام را با خون‌هاي مطهر خويش آبياري کرده و موجب دستيابي کشور به قله‌هاي سعادت شدند.

مديرکل تبليغات اسلامي استان قزوين ادامه داد: دفاع مقدس امروز مانند گنجينه‌اي ارزشمند در مسير موفقيت و سرافرازي جوانان و نوجوانان نسل کنوني انقلاب اسلامي قرار دارد.

شنبه 30 شهريور 1392 - 8:31
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری