جمعه 4 خرداد 1397 - 16:55
پربازديدترين اخبار از استان
خراسان جنوبي
  • هيچ خبري موجود نيست

مسئول اداره تبليغات اسلامي شهرستان قاين:

تمسک به قرآن، صداقت و پرهيز از دروغ، ضامن استحکام خانواده است

مسئول اداره تبليغات اسلامي شهرستان قاين در جلسه سبک زندگي اسلامي از ديدگاه قرآن در جمع خانواده‌هاي روحانيون شهرستان قاين، گفت: تمسک به قرآن، صداقت و پرهيز از دروغ، ضامن استحکام خانواده است.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي خراسان جنوبي، حجت‌الاسلام احمد عليپور مسئول اداره تبليغات اسلامي شهرستان قاين، روز پنجشنبه 21 شهريور 92 در جلسه آموزشي سبک زندگي اسلامي از ديدگاه قرآن در جمع خانواده‌هاي روحانيون شهرستان قاين، ضمن اشاره به اهميت انس با قرآن و بهره گيري از هدايت قرآن کريم و شرايط استفاده از نور قرآن گفت: پرهيز از دروغ و صداقت و تمسک به قرآن ضامن استحکام خانواده است.

مسئول اداره تبليغات اسلامي شهرستان قاين تصريح کرد: قرآن کتاب هدايت براي متقين و پرهيزگاران است و بر اساس فرموده خداوند سبحان، متقين کساني هستند که به عالم غيب ايمان داشته باشند و نسبت به نماز جديت و اهتمام لازم را انجام دهند و نسبت به پرداخت زکات و کمک به نيازمندان اقدام کنند.

وي در ادامه افزود: در محيط زندگي خانوادگي بايد اعضاء خانواده‌ها تا مي توانند اعتماد متقابل را نسبت به هم افزايش دهند چنانچه در زندگي خانوادگي بين زوجين دروغ و عدم صداقت وجود داشته باشد، بنيان خانواده سست خواهد شد و بي اعتمادي يکي از آفتهاي بزرگ در محيط زندگي خانوادگي است.

پنجشنبه 28 شهريور 1392 - 9:5
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری