جمعه 31 فروردين 1397 - 5:27
پربازديدترين اخبار از استان
كرمانشاه
  • هيچ خبري موجود نيست

لزوم توجه مراکز آموزشي به مسائل تربيتي جوانان

رئيس اداره تبليغات اسلامي‌ دالاهوگفت: توجه به مسائل ديني آموزشي، تربيتي و اخلاقي نوجوانان و جوانان در مدارس و دانشگاه‌ها نکته مهمي است که بايد در آستانه بازگشايي مراکز آموزشي مورد توجه قرار گيرد.

به گزارش روابط‌عمومي ‌اداره‌كل ‌تبليغات ‌اسلامي ‌كرمانشاه،حجت‌الاسلام سيدجوادموسوي رئيس اداره تبليغات اسلامي دالاهو28شهريور92 اظهار داشت: توجه به مسائل آموزشي، تربيتي و اخلاقي نوجوانان و جوانان در مدارس و دانشگاه‌ها نکته مهمي است که بايد در آستانه بازگشايي مراکز آموزشي مورد توجه قرار گيرد.

وي تصريح کرد:بکارگيري مربيان و معلمان متعهد و پرکار لازمه رشد و شکوفايي استعدادهاي کودکان و نوجوانان است که لازم است مسئولان آموزشي به اين مهم توجه داشته باشند.

موسوي گفت:لازم است مسئولان مدارس بر اين مسئله توجه داشته باشند و با بزرگ‌داشت مناسبت‌هاي ديني در محيط‌هاي آموزشي در حفظ و نشر آموزه‌هاي ديني تلاش کنند.

رئيس اداره تبليغات اسلامي دالاهودرپايان ضمن تاکيد بر ضرورت برپايي نمازهاي جماعت در مدارس و دانشگاه‌ها افزود: دقت در امور اخلاقي و تربيتي جوانان و آشنا ساختن آنها با آموزه‌هاي ديني نکته بسيار مهمي است که غفلت در آن مي‌تواند تبعات سنگيني به دنبال داشته باشد.

پنجشنبه 28 شهريور 1392 - 9:0
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری