جمعه 31 فروردين 1397 - 7:33
پربازديدترين اخبار از استان
گلستان
  • هيچ خبري موجود نيست

برگزاري دوره آموزش خانواده ويژه نوعروسان و همسران جوان در بندرترکمن

کلاس آموزش نوعروسان و همسران جوان ويژه مددجويان کميته امداد امام خميني (ره) بندرترکمن با همکاري اداره تبليغات اسلامي اين شهرستان برگزار شد .

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي استان گلستان ، در اين دوره حجت الاسلام قاسم صادق پور ، سرپرست اداره تبليغات اسلامي بندرترکمن ضمن بيان آيات و روايات پيرامون روابط زناشويي گفت : قرآن کريم زن و شوهر را به عنوان لباس براي يکديگر معرفي کرد و آن دو را پوشاننده عيوب هم دانست و بايد توجه داشت که لباس مناسب ، زينت است و به انسان آبرو مي دهد ، لذا همسر هم زينت و آبروي فرد محسوب مي شود.

وي در ادامه با تأکيد بر حفظ رابطه دوستي و محبت آميز در بين همسران ، مثبت نگري در زندگي را موجب آرامش دانست و افزود : قبل از اينکه نکات منفي را علم کنيد ، به توصيف مثبت ها همت داشته باشيد و به ياد داشته باشيد که توقعات و انتظارات بي جا باعث ناسازگاري مي شود .

حجت الاسلام صادق پور با بيان اين نکته که بايد تلاش کنيم که توقع فرشته صفت بودن همسر را از ذهن خود بيرون کنيم چون خودمان هم فرشته صفت نيستيم ، به يادآوري وظايف و حقوق زن و شوهر نسبت به همديگر و ارائه توصيه هاي لازم در تحکيم روابط زناشويي و پرهيز از عوامل منجر به طلاق پرداخت .

گفتني است ، کلاس آموزشي نوعروسان به مدت 3 روز و در دهه کرامت در کميته امداد امام خميني (ره) برگزار شد .

پنجشنبه 28 شهريور 1392 - 8:8
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری