دوشنبه 12 خرداد 1399 - 3:49
پربازديدترين اخبار از استان
خراسان جنوبي
  • هيچ خبري موجود نيست

مراسم ميلاد علي بن موسي الرضا (ع) در سطح شهرستان درميان برگزار شد

رييس اداره تبليغات اسلامي شهرستان درميان از برگزاري مراسم جشن ميلاد امام هشتم علي بن موسي الرضا (ع) در سطح شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي خراسان جنوبي، حجت الاسلام محمد هادي نودهي رييس اداره تبليغات اسلامي شهرستان درميان با اعلام اين خبر گفت: مراسم جشن ميلاد هشتمين اختر تابناک آسمان ولايت و امامت حضرت علي بن موسي الرضا(ع) با همکاري اداره تبليغات اسلامي شهرستان، روحانيون مستقر، طرح هجرت، اعزامي و با حضور و مشارکت مردم در حسينيه و مساجد سطح شهرستان درميان برگزار شد.

در اين مراسم برنامه هايي چون پخش نقل و شيريني و پذيرايي از عاشقان امامت و ولايت ، هم خواني جوانان و نوجوانان ، مداحي و مولودي خواني و سخنراني برگزار شد.

وي افزود: در شب ولادت سرتاسر نورحضرت امام رضا(ع)، مساجد و مراكز مذهبي اين شهرستان با انجام برنامه هاي متنوع غرق در شادي و سرور شدند.

وي اظهار داشت: ائمه اطهار براي تبليغ دين و معارف الهي از هيچ تهديدي نهراسيده و حتي در اين راه مسافرتهاي طولاني و رنجهاي مشقت باري را همچون امام علي بن موسي الرضا (ع) از مدينه تا خراسان بر خود تحميل نمودند و امروزه مرقد مطهر او پذيراي هزاران تن از عاشقان آن حضرت است.

در پايان مراسم به کساني که همنام مبارک امام رضا (ع) بودند جوايزي به قيد قرعه اهداء شد.

چهارشنبه 27 شهريور 1392 - 11:11
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری