دوشنبه 7 خرداد 1397 - 0:22
پربازديدترين اخبار از استان
قزوين
  • هيچ خبري موجود نيست

رئيس اداره تبليغات اسلامي شهرستان تاكستان گفت:

تنها راه سعادت و نجات انسان،تمسك به كتاب الهي و اهل بيت(ع) است

رئيس اداره تبليغات اسلامي شهرستان تاكستان در جريان برگزاري جشن ميلاد حضرت امام رضا(ع)گفت:تنها راه سعادت و نجات انسان،تمسك به كتاب الهي و اهل بيت(ع) است.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي استان قزوين،رئيس اداره تبليغات اسلامي شهرستان تاكستان در جريان برگزاري جشن ميلاد ثامن الحجج حضرت امام رضا(ع) و در جمع خيل عظيم محبان اهل بيت(ع)گفت:تنها راه سعادت و نجات انسان،تمسك به كتاب الهي و اهل بيت(ع) است.

در اين مراسم كه سه شنبه 26 شهريور ماه 92 در مقابل درب ورودي مسجد امام رضا(ع) شهر تاكستان برگزار شد،

حجت‌الاسلام مرتضي كريمي رئيس اداره تبليغات اسلامي شهرستان تاكستان،طي سخناني ضمن تبريك ميلاد با سعادت علي بن موسي الرضا(ع) و دهه كرامت،با اشاره به حديث سلسله الذهب امام رضا(ع)،تنها راه سعادت ونجات انسان را تمسک به کتاب الهي واهل بيت عصمت و طهارت(ع) دانست.

وي در ادامه به تبين سيره زندگاني حضرت رضا(ع) پرداخت و گفت:گراميداشت و بزرگداشت اعياد مذهبي،عامل مهمي در تبليغ مفاهيم ديني و ارزش هاي اسلامي در بين مردم به ويژه نسل جوان است و برگزاري جلسات سخنراني و همايش هاي ديني با موضوع سيره زندگاني ائمه اطهار(ع)،مي توان معارف و حقايق ديني را براي اقشار مختلف مردم تبيين كرد.

رئيس تبليغات اسلامي تاكستان اظهار داشت:امام رضا(ع) به عنوان عالم اهل بيت(ع) مشکل گشاي بي نظيري براي شيعيان جهان به ويژه شيعيان ايران بودند و بارگاه ملکوتي آن امام همام مأمن و مأواي عاشقان و دلسوختگان ايشان است.

حجت الاسلام كريمي در بخش پاياني سخنان خود تصريح كرد:شيعه امانتدار دو ميراث گرانبهاي نبي مکرم اسلام است و در واقع پذيرفتن يکي از آنها و بي توجهي به ديگري رفتن به بيراهه است و ما را از صراط مستقيم دور كرده و به انحراف خواهند كشاند.

مولودي خواني،اجراي سرود و تواشيح،اجراي تأتر و اهداي جوايز به حاضرين در مراسم از ديگر برنامه هاي اين جشن بود.

گفتني است اين مراسم با همكاري اداره تبليغات اسلامي و كانون فرهنگي تبليغي آل ياسين برگزار شده است.

چهارشنبه 27 شهريور 1392 - 9:29
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری