پنجشنبه 6 ارديبهشت 1397 - 22:1
پربازديدترين اخبار از استان
گلستان
  • هيچ خبري موجود نيست

جلسه ستاد ساماندهي امور جوانان شهرستان مينودشت

جلسه ستاد امور ساماندهي جوانان شهرستان مينودشت با حضور حجت الاسلام سيد خليل صفي الحسيني رئيس اداره تبليغات اسلامي اين شهرستان برگزار شد .

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي استان گلستان ، در اين جلسه که فرماندار، امام جمعه ، رئيس اداره تبليغات اسلامي ، شهردار، فرمانده نيروي انتظامي ، رئيس اداره آموزش و پرورش و برخي از مسئولين شرکت داشتند، پيرامون اهداف تشکيل ستاد ساماندهي امور جوانان در شهرستان بحث و تبادل نظر شد.

حجت الاسلام سيد خليل صفي الحسيني رئيس اداره تبليغات اسلامي شهرستان مينودشت در اين جلسه گفت: امروزه با توجه با تهاجمات گسترده فرهنگي توسط دشمنان و دسيسه هاي متعدد جهت تباهي جوانان اين مرز و بوم ، وظيفه ي سنگيني بر دوش نهادهاي زيربط از جمله آموزش و پرورش، نيروي انتظامي ، دانشگاه ها و نهادهاي فرهنگي است که با فعاليت هاي مستمر و شبانه روزي استعدادهاي جوانان را در مسير هاي درست هدايت کنند تا شاهد شکوفايي اين استعدادها در جهت رشد ، بالندگي و سعادت جوانان باشيم.

وي خاطر نشان کرد: جذب جوانان به امور فرهنگي و مذهبي ، شناسايي آسيب ها و ارائه راهکارهاي متفاوت براي مقابله با تهاجمات فرهنگي از جمله فعاليت هايي است که بايد با همکاري و تعامل با يکديگر ، آن را پويا و فعال کرد.

گفتني است، اين جلسه در تاريخ 24 شهريور 92 برگزار شد.

سه‌شنبه 26 شهريور 1392 - 9:44
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری