جمعه 4 خرداد 1397 - 16:58
پربازديدترين اخبار از استان
البرز
  • هيچ خبري موجود نيست

قاريان و حافظان قرآن كريم بايد به بهترين الگوي جوانان تبديل شوند

سرپرست اداره تبليغات اسلامي نظرآباد در دومين نشست تجليل از 40نفر از حافظان کل قرآن کريم شهرستان نظرآباد گفت: قاريان و حافظان قرآن كريم بايد به بهترين الگوي جوانان تبديل شوند.

به گزارش روابط عمومي ا داره کل تبليغات اسلامي استان البرز، حجت الاسلام مهدي احمدوند سرپرست اداره تبليغات اسلامي شهرستان نظرآباد دراين مراسم که جمعي ازحافظان و فعالان قرآني حضور داشتندبا اشاره به نقش حفظ قرآن کريم درايجاد روحيه خدا محوري ، خود باوري و مصونيت از لغزش ها گفت: فعالان و حافظان قرآن کريم بايد گفتار و کردارش بر گرفته از قرآن کريم باشد و بداند که حفظ ، قرائت، ترجمه ومفاهيم مقدمه عمل به قرآن هستند.

وي با اهميت تلقي کردن آموزش و يادگيري قرآن کريم افزود : آن چيزي که مهمتر ازقرائت قرآن و حفظ آن است عمل به قرآن کريم است که بايد در جامعه اسلامي فراگير شود.

وي افزود: تقوا براي انسان نزد خداوند محبوبيت و دوستي مي آورد و شما حافظان و قاريان و معلمان قرآن محبوب خداوند هستيد چون خدا كتاب محبوبش، قرآن را به شما هديه داده است .

حجت الاسلام احمدوند، در ادامه اظهار داشت: اگر در خانه اي قرآن تلات شود فرشتگان آسمان در آن خانه رفت و آمد دارند و براي اهل و عيال آن خانه اجر و مزدي از طرف خدا مي نويسند كه اين امر سبب سعادتمندي افراد آن خانه ميشود.

دوشنبه 25 شهريور 1392 - 23:21
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری