شنبه 27 دی 1399 - 8:57
پربازديدترين اخبار از استان
تهران
  • هيچ خبري موجود نيست

حجت الاسلام خاموشي درمركزاسلامي جاكارتا:

انقلاب اسلامي در حصن محكم لااله الاالله قرار دارد

رئيس سازمان تبليغات اسلامي در مراسم جشن ميلاد امام رضا(ع) در مركزاسلامي جاكارتا گفت:انقلاب اسلامي در حصن لااله الاالله قرار دارد و امروز بعنوان يك دژ محكم، مركزي براي بيان حقايق و معارف دين است.

حجت الاسلام دكتر سيدمهدي خاموشي كه براي شركت در چند برنامه فرهنگي در اندونزي به سر مي برد امشب در مراسم جشن ميلاد امام رضا(ع) كه با شركت جمعي از شيعيان و دوستداران اهل بيت(ع) در مركز اسلامي جاكارتا برگزار شد در سخناني با اشاره به حديث سلسلة الذهب از حضرت رضا(ع) گفت:انقلاب اسلامي در حصن لااله الاالله قرار دارد و امروز به دژ محكمي براي تبليغ و بيان معارف دين اسلام تبديل شده است.

وي با تاكيد بر ارتباط هرچه بيشتر ميان مردم ايران و اندونزي و گسترش تبادلات فرهنگي ميان دو كشور افزود: جريان نفاق در كشورهاي اسلامي سعي دارد با صرف پول هاي فراوان ملت هاي اسلامي را رو در روي يكديگر قرار دهد. بعنوان مثال نظام سوريه كه در محور مقاومت قرار دارد مورد اتهام و هجمه قرار دادند تا وجهه آن را نزد مسلمانان تخريب كنند و به اين وسيله خط مقاومت را درهم بشكنند.

حجت الاسلام خاموشي گفت: معيار براي ما مسلمانان بايد دشمني حقيقي با رژيم صهيونيستي و آمريكا باشد و هر حركتي كه به نفع و آرامش خيال آنها منجر مي شود بدانيم ساخته و پرداخته خود آنها و رژيم هاي دست نشانده آنهاست.

وي تصريح كرد :خط نفاق در كشورهاي اسلامي امروز با شعار الله اكبر و سر بريدن زنان و كودكان و خشونت و سبُعيت در سوريه بيشترين خدمت را به رژيم صهيونيستي مي كند.

رئيس سازمان تبليغات اسلامي از شيعيان و افراد آگاه و بصير در اندونزي و ديگر نقاط جهان خواست با استفاده از ظرفيت فضاي مجازي به افشاي چهره واقعي منافقان و خيانتكاران جامعه اسلامي بپردازند و منتظر كمك ها و اقدامات دولتي نباشند. وي با توصيه به تاسيس شبكه اجتماعي ميان مسلمانان و پرداختن به كارهاي عام المنفعه خاطر نشان كرد:استفاده از توان و انگيزه نسل جوان و نوجوان به سرعت و خلاقيت در امور خواهد افزود.

گفتني است پيش از اين مراسم جمعي از فعالان فرهنگي اندونزي با حجت الاسلام خاموشي ديدار و به بيان سوالات و ديدگاههاي خود درباره موضوعات و مسائل روز پرداختند.

همچنين حجت الاسلام سيد مرتضي موسوي رئيس مركز اسلامي جاكارتا نيز در جريان بازديد رئيس سازمان تبليغات اسلامي در گزارشي درباره فعاليت هاي اين مركز گفت: تاكنون بالغ بر ٤٠٠ عنوان كتاب در موضوعات فرهنگي و مذهبي در اين مركز به زبان مالايي ترجمه و منتشر شده و در دسترس علاقمندان قرار گرفته است. وي برتوسعه بيش از پيش ارتباط فرهنگي با مردم اندونزي تاكيد كرد.

دوشنبه 25 شهريور 1392 - 12:16
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری