چهارشنبه 2 خرداد 1397 - 6:8
پربازديدترين اخبار از استان
سمنان
  • هيچ خبري موجود نيست

دانايي:

کتاب «آدمك چوبي، سوت بلبلي» منتشر شد

رئيس حوزه هنري استان سمنان از انتشار مجموعه داستان هاي کوتاه «آدمك چوبي، سوت بلبلي» خبر داد و افزود: اين کتاب به نويسندگي «محمد اسماعيل حاجي عليان» و توسط انتشارات سوره مهر به زيور طبع آراسته شد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي استان سمنان، سيد عباس دانايي در گفتگو با خبرنگار روابط عمومي يادآور شد: کتاب «آدمك چوبي، سوت بلبلي» مجموعه داستان هاي کوتاه با موضوع فرهنگ عامه است كه فضاي انقلاب اسلامي، هشت سال دفاع‌مقدس و سال‌هاي پس از آن را در بر مي‌گيرد و مكان داستان از شهر‌هاي مركزي ايران تا نفوذ به خاك عراق پيش مي‌رود.

وي تصريح کرد: کتاب «آدمك چوبي، سوت بلبلي» هشت داستان كوتاه «راستش را بگويم»، «حال بر هم»، «خواهر خورشيد، برادر ماه»، «ليست دامادي»، «آدمک چوبي ، سوت بلبلي»، «ناسور»، «هزار و يك شب شهر‌زاد» و «سر به سر» را در بر مي‌گيرد.

رئيس حوزه هنري استان سمنان خاطرنشان کرد: کتاب «آدمك چوبي، سوت بلبلي» در 112 صفحه با شمارگان دو هزار و 500 نسخه در قطع رقعي و با قيمت پنج هزار و 900 تومان از سوي اين نهاد توسط انتشارات سوره مهر منتشر و در دسترس علاقمندان قرار گرفته است.

دانايي در خاتمه تصريح کرد: علاقمندان جهت تهيه اين کتاب با تخفيف ويژه، مي توانند به نمايندگي انتشارات سوره مهر استان وابسته به حوزه هنري استان سمنان واقع در سمنان، باغ فردوس، خيابان شهيد صفائيان مراجعه يا با شماره تلفن هاي 3321105-3335756 تماس بگيرند.

يكشنبه 24 شهريور 1392 - 9:36
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری